SSS

 
ABD içi kargo masrafı ne kadardır?

Mümkün olan en düşük tarifeleri elde etmek için çok sayıda kargo firması ile çalıştık ve masraflar da sipariş edilen ürünün ağırlığı ve mesafe ile ilgilidir. Hızlı teslim isterseniz FedEx 2. Gün Hava seçeneğini, ya da kargo maliyetini kısmak isterseniz FedEx Standart seçeneğini tercih edebilirsiniz. Son ekrandan önce onayınız için tüm kargo masrafları görünür olacaktır.

ABD içi siparişimi ne zaman alırım?

Siparişler 7-10 gün içinde kargolanır ve tüm ürünler (aksi belirtilmedikçe) UPS Standart ile kargolanır. Siparişler öğle 12’den sonra alınır, Pasifik zaman dilimindekiler ertesi iş günü alınır. Ve resmi tatillerde alınan siparişler bir sonraki iş günü işleme konur. Bağımsız bir perakendeci olarak kargo sürelerimizin diğer büyük bayilere göre yavaş olmasından dolayı özür dileriz. Müşterilerimiz için masrafları azaltmak ve ürünlerimizin güvenirliğini korumak için kargolarımız diğer büyük perakendecilere nazaran biraz daha uzun zaman almaktadır.

ABD satış vergisine tabi miyim?

Yasa ile belirtildiği için satış vergisi kesiyoruz.

Bebeğim Lullabag ile uyurken ne giymelidir?

Tulum ya da hafif bir pijama yeterlidir. Bebeği Lullabag’e koyun ve karnına dokunun – miniğiniz çok sıcaksa, daha hafif giysiler deneyin. Bu, odadaki sıcaklığa göre de değişir. Lullabag sıcak tutmak için tasarlandığından bebeğinizi çok fazla giydirmeyin – Lullabag bebeğin sıcak kalmasını sağlar.

Bebeğim ne zaman Lullabag kullanmaya başlamalıdır?

Küçük Lullabg bir aydan altı aya kadar olan bebekler için tasarlanmıştır ve geniş olanı ise altı aydan on sekiz aya kadar bebekler içindir. Yeni doğan bebekler için Lullawrap kullanın – yeni doğan bebekleri emniyetli, sıcak ve güvenli tutmak için eşsiz bir pazen kundak. Ve eğer her şeye hazırlıklı olmak istiyorsanız, üçünü de içeren Lullabag Sleep System™’e bir göz atın!

Bebeğimin resmi sizin sitenizde veya Facebook sayfanızda nasıl yer alabilir?

Pelüşlerimiz ve Lulla’larımızla özel anlar yaşayan bebeklerinizi ve sevimli çocuklarınızı görmeye BAYILIYORUZ! media@cloudb.com adresinden bize bir e-mail gönderin ve biz de bebeğinizin fotoğrafını Cloud b fotoğraf galerimize ekleyelim (Lütfen her durumda fotoğrafı kullanmak için iznimiz olduğunu açıkça belirtiniz). TEŞEKKÜRLER!

Bebeklerin sağlıklı uyumasına Lullabag nasıl yardımcı olur?

Geleneksel battaniye ve örtülerde, bebekler bunları üstlerinden atabilir, üşüyebilir ve ağlayarak uyanabilir. Daha kütüsü, gevşek örtüler ani bebek ölümü riski taşıyabilir. Lullabag küçük meleğinizi sıcak, kapalı, güvenli tutar ve gece boyu uyumasını sağlar.

   - Karyolada yastık veya gevşek örtü kullanmamak (Bu yüzden birçok uzman Lullabag gibi bir uyku tulumu önerir).

   - Bebeğinizi tek parça ve sıkı gerilmiş çarşafa yatırmak.

   - Bebeği her zaman sırt üstü yatacak şekilde yerleştirmek.

  

İşte bu, sağlıklı ve güvenli uyuyan bebekler için!

Cloud b Ses ürünleri nasıl kullanılmalıdır?

Üniteyi, cırt cırtını kullanarak bir karyola, bebek arabası ya da çocuk koltuğunun dışına takın. * İçinde çocuğun uyuduğu karyolanın içine üniteyi asla koymayın.

Cloud b Ses Ürünlerini yapmak için ne malzeme kullandı?

Süper yumuşak, pelüş kumaş yüzeylerimiz ve pofuduk dolgularımız %100 polyesterdir. Ve içerdeki ses kutuları da PS plastiktir.

Cloud b Tranquil Turtle Ürünlerini yapmak için ne tip malzemeler kullanıldı?

Yumuşacık, pelüş kumaş yüzeylerimiz ve pofuduk dolgularımız %100 polyesterdir (Tüm dolgular yeni malzemedendir). Üst kabuk dayanıklı ABS plastikten ve alt taban da PS plastiktendir. Son olarak, kabukta kullanılan renkler ASTM, AB, Kanada ve Avustralya Oyuncak Güvenliği Standartlarını karşılar.

Cloud b Twilight Ürünlerini yapmak için ne tip malzemeler kullanıldı?

Yumuşacık, pelüş kumaş yüzeylerimiz ve pofuduk dolgularımız %100 polyesterdir (Tüm dolgular yeni malzemedendir). Üst kabuk dayanıklı ABS plastikten ve alt taban da PS plastiktendir. Son olarak, kabukta kullanılan renkler ASTM, AB, Kanada ve Avustralya Oyuncak Güvenliği Standartlarını karşılar.

Çoklu alımlarda indirim yapıyor musunuz?

Tabii ki yapıyoruz ve ilginiz için teşekkürler! Miktar indirimleri için sales@cloudb.com ile iletişime geçin.

İade politikanız nedir?

Memnun kalmadıysanız çok üzgünüz. İade politikamızı görmek ve İade İzin Numarası talep etmek için lütfen İadeler & Değişimler sayfamızı ziyaret edin.

Kaç tane Lullabag almam gerekir?

Sızıntı ya da diğer kazalara karşı en az bir tane fazladan Lullabag almanızı öneririz. Eğer bir Lullabag kirlenirse bebeğinizin rahat uyumaya devam etmesi için bir yedeğiniz olur.

Kredi kartı ve kişisel bilgilerimin güvende olduğundan nasıl emin olabilirim?

Gizliliğinize çok önem veriyoruz ve tüm kişisel bilgiler yalnızca faturalama ve kargolama amaçları için kullanılmaktadır. Sitemiz Thawte Sertifikası ile güvence altındadır. Hiçbir zaman müşterimizin bilgilerini paylaşmayız veya satmayız.

Kredi kartı ve kişisel bilgilerimin güvende olduğundan nasıl emin olabilirim?

Gizliliğinize çok önem veriyoruz ve tüm kişisel bilgiler yalnızca faturalama ve kargolama amaçları için kullanılmaktadır. Sitemiz Thawte Sertifikası ile güvence altındadır. Hiçbir zaman müşterimizin bilgilerini paylaşmayız veya satmayız.

Küçük ve büyük Lullabag arasıdaki geçiş ne zaman olmalıdır?

Bebekler hızlı büyür (zaman akıp gidiyor!). Büyük Lullabag 6-18 aylık bebekler için tasarlansa da bu tamamen bebeğin beden büyüklüğüne bağlıdır. Miniğinizin Lullabag içinde ayaklarını serbestçe hareket ettirebildiğinden emin olun. Çok sıkı hale gelirse büyük Lullabag’e geçiş yapın.

Lullabag ile birlikte başka ne gibi nevresim kullanmalıyım?

Tek ihtiyacınız olan yatağa tam oturan bir çarşaftır – Lullabag üstte kalır. Eğer bebeğiniz yeterince sıcak değilse, biraz daha sıcak tutacak pijama kullanın (Dikkat: Ani bebek ölümü riskini azaltmak için Lullabag ile birlitek karyolada battaniye ya da yorgan kullanmayın).

Lullabag’in temizlik ve bakımını nasıl yapmalıyım?

Bebeklerle yaşamak beklenmeyen kazalara gebedir! Bu yüzden Lullabag’i makinede yıkanabilir biçimde yaptık. Soğuk suda yıkayın ve sonra güneşte veyahut kurutucuda -çekmeyi önlemek için düşük sıcaklıkta- kurutun.

Neden Lullabag’in kolları yok? Bebeğim üşümez mi?

Aslında biraz serin olunca bebekler daha iyi uyur, bu yüzden de Uyku Uzmanlarımız/Danışmanlarımız Lullabag’i kolsuz tasarlamamızı önermiştir. Açık kol oyukları bebeğiniz gece boyu rahatça uyusun diye havalandırma sağlar (bu da herkes için daha iyi uykular demek!) Geleneksel battaniyelerle bile bebeğin kolları genelde örtünün dışında kalır.