Hikayemiz

Kısa bir zaman önce, bir deniz ülkesinde çok iyi uyuyan bir bebek varmış ve annesi, diğer anne babalar uyku yoksunluğundan bahsettiklerinde ne dendiğini anlamıyormuş (Yemin ederiz ki bu doğru!). Kendi bebeğini farklı yapan şeyi anlamaya çalışırken, olayın bebeğiyle ilgili değil de, uzaklardan gelen özel bir hediyeyle ilgili olduğunu keşfetmiş – bir uyku tulumu.

Bu basit tulum kızının uyku vakti rutininin bir parçasıymış ve onu gece boyunca yumuşak, rahat ve güvende tutarmış – gece uyanmalarını neredeyse tamamen son erdirerek. Bu bir ebeveynin hayalinin gerçekleşmesiymiş. Ve anne, tüm bebeklerin buna sahip olmasını istemiş. Ailelerin ne kadar mutlu ve sağlıklı olacağını bir düşünsenize!

Ve böylelikle, Cloud b doğmuş oldu.

Fikrini, yenilikçi bir tasarımcı/yaratıcı/çok marifetli bir tanıdığına anlattı ve tıpkı masallarda olduğu gibi, bu ikili yeni girişimcilik maceralarına mütevazi bir ofiste başlamış oldular. Anne, tasarım için dikkatli bir göz ve bir annenin sezgisini kattı. Adam da yenilikçilik ve doyumsuz bir merak kattı. Birlikte, basit uyku yardımlarını insani bağlantılar için bir fırsata çevirdiler.

Diğer bebeklerin de kendi çocuğu kadar kolayca rüya alemine dalması için, krallara layık bir tasarımla ve üstün kaliteli bir şeyler yaratmay isteğiyle, aile sağlığı ve mutluluğunu teşvik eden bir vizyonla – Cloud b tüm dünyadaki ebeveynler için güvenilir bir kaynaktır.

Neden “Cloud b”?

İsim, “Cloud 9” da adı geçen, çocukların huzurla uyuduğu ve ebeveynlerin kafa rahatlığı bulduğu bir oyundur. Tüm aileyi rahatlatarak, herkesin diğerlerinin arkadaşlığına daha açık olduğu ve daha derin ve anlamlı ilişkiler inşa ettiği bir tür mutluluğa ilham vermeyi umuyoruz.

Cloud b’ye katılın.