Biz Kimiz

Linda Suh, Kurucu Ortak, Genel Müdür

Cloud b’nin kurucusu ve CEO’su olarak Linda Suh mode sektöründeki yıllara dayanan deneyimini ve tasarım zekasını kullanmış ve tutkusunu, uzmanlığını ve anne sezgilerini çocukların uyumasına yardımcı olan benzersiz, yenilikçi ürünleri geliştirmeye uygulamıştır.

İki çocuk annesi Linda Cloud b ile bu yolculuğuna kızı Madeleine 2 aylıkken başladı. Şimdi 10 yıl sonra, iki çocuğu Madeleine 11 ve Kaidan 6 yaşlarında Bu yıllar süresince marka büyüdükçe, markanın özünde yatan ilham olarak çocukları da büyümeye devam etti.

Linda, 2002’deki kuruluşundan bu yana Cloud b’nin bütün büyüme safhalarda yer almıştır: ürün geliştirmeden günlük operasyonlara kadar. Ebeveynler, Linda’nın ilk günden itibaren şirkete aşıladığı kalite ve müşteri hizmetlerine her zaman güvenebilir. Cloud b ürünleri şimdi tüm dünyada 42 ülkeden ailelerin daha iyi uyumasına ve sağlıklı kalmasına yardımcı oluyor.

Jeff Johnson, Kurucu Ortak, Teknoloji Müdürü, On Parmağında On Marifet

Jeff küçüklüğünden beri resim çiziyor, inşa ediyor ve bir şeyleri tamir ediyor. Nasıl çalıştığını görmek için bir şeyleri parçalara ayırıp – biraz da şansla – tekrar birleştiriyor. Oyuncaklar, sanat ve yenilik için içsel bir tutkuya sahip ve bu tutku zaman geçtikçe büyüyor.

90’lı yıllarda üç arkadaşıyla birlikte bir Internet şirketi kurdu ve Linda’yı işe aldı. Ancak başarılı geçen yılların ve hızlı büyümenin ardından dot-com balonu patladı ve bir gecede her şey tükendi. Bu hayırlı bir talihsizlikti çünkü tam da o sıralarda Linda ilk çocuğu doğmuş ve yeni bir şirket olan Cloud b’yi önermişti.

Cloud b, Jeff’in kanatlarını açıp uçabildiği ilk şirket olmuştur – tasarlama tutkusunu ve bir şeyleri inşa etmeyi birleştirmiştir. Ve “Amacı Olan Pelüşler Yaratma”nın ötesine geçmiştir: tüm dünyadaki çocukların gülümsemesini sağlayan oyuncaklar tasarlama fırsatı.

Cloud b Hakkında

2002’de kurulan Cloud b, çocukların ve ailelerin uyumalarına yardımcı olan dünyanın lider ürün ve aksesuar üreticisidir. Şirket, uyku niş pazarında uluslar arası anlamda bir numara olarak tanınmaktadır – yüksek kalitede tasarımlar, olağanüstü güvenlik standartları ve çocukların her bir gelişim safhasında güvenli ve sağlıklı şekilde uyumasını sağladığı ürünleri sayesinde.

Cloud b iki pratik ancak şık ürünle yola koyulmuştur: Lullawrap kundağı ve patentli Lullabag bebek uyku tulumu. Bu ilk iki ürün başarılı olunca Cloud b 2002’de çocuklar için sevimli bir sesli oyuncak olan Sleep Sheep’i piyasaya sürmüştür. Bu kuzucuk karyolaya takılır ve dört yatıştırıcı ses çıkarır: annenin kalp sesi, bahar yağmurları, okyanus sörfü ve balina şarkıları. O zamandan beri Cloud b’nin pelüş koleksiyonu, şirketin “amacı olan pelüşler” üretme felsefesi ile tam uyumlu olarak çıkarılan ürün ve karakterleri de kapsayarak büyümüştür.

Cloud b’nin sağlam ve hafif ürünleri, bebekler, çocuklar ve ebeveynler için sürekliliği olan uyku rutinleri ile aynı anlama gelen sakinleştirici ve yatıştırıcı bir etki yaratmak için üzerinde düşünülerek tasarlanmıştır. Tanıdık ve yatıştırıcı seslerin zihni sakinleştirerek çocukların daha huzurlu, daha derin uykuyu elde etmesine yardımcı olduğu pediatrik araştırmalarla kanıtlanmıştır. Cloud b başarısını, pediatristler, ebeveynler, öğretmenler ve uyku uzmanlarından oluşan Danışma Kurulu’nun verdiği önerilere borçludur. Cloud b toplumun içine daha fazla girdikçe tüm çocukların kaliteli uykuyu hak ettiğinin farkına varmıştır. Cloud b, kanserle savaşan çocuklara Twilight Turtle’ların iletilmesinde MaxLove Projesi ile ortak hareket etmiştir. MaxLove Projesi, beyin tümörüyle savaşan beş yaşındaki Süperçocuk Max’in onuruna hayata geçirilmiştir. California merkezli bu kar amacı gütmeyen organizasyon kanserle savaşan Süperçocukların tedavilerine devam ettikleri süre içinde desteklenmesine ve onların yeniden ayağa kaldırılmasına adanmıştır. Max kendi kişisel deneyimi ile TWILIGHT TURTLE’ın yansıttığı yeşil yıldızları “iyileştiren” yıldızlar olarak tanımlamıştır. Cloud b Amerika Birleşik Devletleri’nde ve tüm çapında 40’dan fazla ülkede bulunabilir. Ürünler online olarak, butiklerde, hediyelik eşya mağazalarında, ve tüm dünyada Barnes & Noble, Bloomingdales, Dillard’s, Nordstrom, Von Maur, Harrods of London ve Fransız FNAC gibi büyük perakendecilerden satın alınabilir. Cloud b’nin tüm koleksiyonunu görmek için lütfen www.cloudb.com’u ziyaret ediniz.