FAQ

 
FAQ (Estonian)
Helikarp teeb käivitamisel ragisevat ehk „staatilise elektri” heli – mida tuleks teha?

Tihti võivad tühjenevad patareid põhjustada helimoonutust. Proovige patareide vahetamist ja andke teada, kui probleemid jätkuvad. 

Kas Cloud b müüb helikarpe eraldi?

Täpselt nii! Helikarbid on müüa 10 dollari eest (sisaldab kauba saatmist USA piires, v.a Alaska ja Hawaii). Üksikasjade suhtes võtke palun ühendust klienditoega.

Kas helikarbid saab seada pidevalt mängima?

Projekteerisime helikarbid taotluslikult ajasätetega, mis aitab säästa patarei töövaru. Seega ei ole praegu pidev tagasimäng võimalik. 

Kas mult võetakse USA müügimaksu?

Võtame müügimaksu vastavalt sellele, kuidas seadus nõuab. 

Kas on võimalik Tranquil Turtle’i tuli kogu ööks sisse jätta?

Projekteerisime oma tooted Tranquil Turtle taotluslikult nii, et need lülituvad 23 minuti pärast automaatselt välja, et säästa patarei töövaru. Seega ei ole valikut selle sisselülitamiseks kogu ööks.

Kas on võimalik Twilighti tuli kogu ööks sisse jätta?

Projekteerisime oma Twilighti tooted taotluslikult nii, et need lülituvad 45 minuti pärast automaatselt välja, et säästa patarei töövaru. Seega ei ole valikut selle sisselülitamiseks kogu ööks.

Kas pakute mahuallahindlust?

Seda kindlasti ja aitäh huvitumast! Mahuallahindluste suhtes võtke meiega ühendust aadressil sales@cloudb.com.

Kas rahustava heli toode sobib vastsündinule/imikule?

Juhistekohaselt kasutades täiesti kindlasti! Kõik rahustavate helidega tooted sobivad imikutele lapsevoodi välisküljele kinnitatavana. (Imikute äkksurma sündroomi riski arvestades ja lämbumisriskide ärahoidmiseks sisaldavad praegused tervisekaitseameti soovitused näidustust, et imiku lapsevoodi sisse ei tohi panna ühtki eset.)

Kas saadate kaupa välisriikidesse?

Jah, meil on hea meel saata oma otstarbega plüüsooteid mitmesse riiki väljaspool USAd. Riikide puhul, kuhu me otse kaupa ei saada, oleme loonud usaldatud rahvusvaheliste edasimüüjate võrgu. Võtke palun ühendust aadressil international@cloudb.com või canadainfo@cloudb.com(kui asute Kanadas), kui soovite hinnapakkumist või kohalike edasimüüjate andmeid.

Kas Teilt ostmiseks tuleb kasutada krediitkaarti?

Jah. Aktsepteerime krediitkaarte ainult internetist tehtavate tellimuste puhul.

Kas toodetes Twilight Turtle, Ladybug ja Sea Turtle olevaid elektrilampe saab vahetada?

Kõikidel Twilighti toodetel on kauakestvad LED-tuled, mis annavad kuni 3000 h valgustust ja mida ei saa asendada. Kui tuli ei sütti ja möödunud ei ole nii pikk aeg, võtke abi saamiseks palun meiega ühendust!

Kas tootes Tranquil Turtle olevaid elektrilampe saab vahetada?

Kõikidel toodetel Tranquil Turtle on kauakestvad LED-tuled, mis annavad kuni 3000 h valgustust ja mida ei saa asendada. Kui tuli ei sütti ja möödunud ei ole nii pikk aeg, võtke abi saamiseks palun meiega ühendust!

Kas Twilighti tuled hakkavad tuhmuma või valgustub kolmest värvilisest tulest ainult üks?

Kõige tõenäolisemalt tähendab see patareide nõrgenemist. Proovige patareide vahetamist ja andke teada, kui esineb veel mingeid probleeme. (Patareide vahetamise juhised on lisatud ka meie KKK rubriiki.)

Kui kaua helikarbid mängivad?

Mimicking Monkey mängib 30 minutit ja lülitub siis automaatselt välja. Kõik teised helikarbid saab seada mängima 23 või 45 minutiks. 

Kui kaua jäävad tuled Tranquil lights sisselülitatuks?

Kõik Tranquili tooted jäävad sisselülitatuks 23 minutiks ja lülituvad siis automaatselt välja. (Märkus. Taimerit ei ole võimalik blokeerida.)

Kui kaua jäävad tuled Twilight lights sisselülitatuks?

Kõik Twilighti tooted jäävad põlema 45 minutiks ja lülituvad siis välja. (Märkus. Taimerit ei ole võimalik blokeerida.)

Kui suur on USAs saatmise tasu?

Oleme teinud tööd mitme veoettevõttega, et saavutada võimalikult madalad hinnad, mis põhinevad tellitud toote kaalul ja kaubaveo kaugusel. Kui on vaja tellida kiiresti, saab valida kauba kohaletoimetamise teenusega FedEx 2nd Day Air, ning kui soovite saatekulusid vähendada, võime panna kauba teele maismaaveoteenusega FedEx Ground. Enne lõplikku maksmistoimingut kuvatakse kõik saatekulud ekraanil Teile kinnitamiseks.

Kui tihti on vaja patareisid vahetada?

See oleneb tõesti patarei tootemargist ja kasutussagedusest, kuid umbkaudne keskmine on umbes iga 60 päeva tagant. 

Kuidas aitab Lullabag vähendada imikute äkksurma sündroomiga seotud riske?

Asjatundjad ei tea ikka veel, mis põhjustab imikute äkksurma sündroomi, samas on olemas USA tarbekaupade ohutuse komisjoni konkreetsed soovitused äkksurmaga seotud riskitegurite vähendamiseks. Nende hulgas on järgnevad.

 • Mitte kasutada patju või lahtisi katteid lapse voodis. (Just seepärast soovitavadki paljud asjatundjad magamiskoti, nagu Lullabagi, kasutamist.)
 • Asetage väikelaps ühekordsele, kortsudeta pealetõmmatud linale.
 • Asetage väikelaps alati selili magama.

Teie sügavalt ja turvaliselt magava väikelapse terviseks!

Kuidas aitab Lullabag väikelastel paremini magada?

Traditsiooniliste tekkide või katete puhul võivad väikelapsed jalgadega katted maha lükata, neil hakkab külm, nad ärkavad ja hakkavad nutma. Mis veelgi hullem, lahtised katted võivad tekitada imikute äkksurma sündroomi riski. Lullabag hoiab Teie väikest silmamuna katte all soojas, kus tal on ohutu ja kus ta magab öö läbi. 

Kuidas helikarp toimib?

Mõne lihtsa toiminguga saate rahustavad helid välgukiirusel käima. Lihtsalt täitke järgnevaid juhiseid, mis on mõeldud Teie konkreetsele plüüstootele, ja andke teada, kui Teil on täiendavaid küsimusi. Hea meelega aitame!

Toodete Sleep Sheep, Sleep on the Go, Dozy Dolphin, Gentle Giraffe ja Gentle Giraffe on the Go jaoks:

 • seadistage helikarbi küljel helinuppudest allpool asuv taimer. Helikarbi saab seada mängima 23 või 45 minutiks. Päraste ettenähtud ajavahemikku lülitub helikarp automaatselt välja. *Taimerit ei saa blokeerida;
 • keerake heliseadme küljel olevat ümarat helitugevuse reguleerimisnuppu päripäeva. Kostub „klõps”. See tähendab, et seadme helifunktsioon on käivitatud;
 • tehke helivalik, vajutades üht neljast helifunktsiooninupust seadme küljel helitugevuse reguleerimisnupust kõrgemal;
 • helitugevuse suurendamiseks keerake reguleerimisnuppu ettevaatlikult päripäeva;
 • helitugevuse vähendamiseks keerake reguleerimisnuppu ettevaatlikult vastupäeva;
 • heliseadme saab lülitada välja käsitsi, keerates helitugevuse reguleerimisnuppu vastupäeva, kuni koostub uuesti „klõps”. Sellest peale on seade välja lülitatud.

Toote Mimicking Monkey jaoks:

 • tehke helivalikud:
  libistades musta lülitusklahvi mängu-, lõõgastus- ja unenuppude all kas funktsioonile „w/o voice” („hääleta”) või „w/ voice” („häälega”), saab valida, kas soovite mängida imikule magamise ajal salvestatud sõnumit;
 • kui soovite funktsiooni „w / voice” („häälega”), salvestage oma häält järgnevalt:
  • libistage must lülitusklahv funktsioonile „w/ voice” („häälega”);
  • hoidke helikarpi lähedal;
  • vajutage ja hoidke all nuppu „rec” („salvestamine”). Kostub „piiks”;
  • öelge oma sõnum selgesti. *Hääle salvestamiseks on 10 sekundit aega ja korraga saab salvestada ainult ühe lõigu;
  • vabastage nupp „rec” („salvestamine”). Pärast salvestuse lõppu kostub topeltpiiks;
  • vajutage ühte nuppu helikarbi küljel olevast kolmest nupust: mäng, lõõgastus või uni;
  • seadke soovitud helitugevus, vajutades ettevaatlikult helikarbi küljel olevaid nuppe „+” ja „-”. Teie sõnum mängib automaatselt iga 15 sekundi tagant üle kolme heli. Karp lülitub automaatselt välja 30 minuti pärast. Kui soovite helikarbi käsitsi välja lülitada, liigutage palun must lülitusklahv neutraalsesse asendisse,
 • kui soovite funktsiooni „w/o voice” („hääleta”), kasutage helikarpi järgmiselt:
  • libistage must lülitusklahv funktsioonile „w/o voice” („hääleta”);
  • vajutage ühte nuppu helikarbi küljel olevast kolmest nupust: mäng, lõõgastus või uni;
  • seadke soovitud helitugevus, vajutades ettevaatlikult helikarbi küljel olevaid nuppe „+” ja „-”; karp lülitub automaatselt välja 30 minuti pärast. Kui soovite helikarbi käsitsi välja lülitada, liigutage palun must lüliti neutraalsesse asendisse.
Kuidas leida jaekauplus, kes pakub Cloud b tooteid minu kodukohas?

Poe leidmine.Loend kõikidest jaemüüjatest Teie lähikonnas! Kui Te ei leia seda piisavalt lähedalt (tuleb ette), võite esitada tellimuse internetis ja see toimetakse otse Teie ukselävele. Väljaspool USAd asuvate jaemüüjate puhul võtke palun ühendust aadressil international@cloudb.com või canadainfo@cloudb.com(kui asute Kanadas). 

Kuidas pesta ja hooldada toodet Lullabag?

Elu väikelastega toob palju ootamatuid „avariisid”. Just seepärast ongi meie Lullabag masinas pestav. Lihtsalt peske külmas vees ning seejärel kuivatage pesunööril või masinas vaiksel režiimil, et hoida ära kokkutõmbumist.

Kuidas saan oma väikelapse pildid Teie veebisaidile või Facebooki lehele üles panna?

Meile MEELDIB, kui näeme, kuidas Teie väikelapsed, kõndima õppivad lapsed ja suuremad nunnud lapsed naudivad erilisi hetki meie plüüstoodete ning tootega Lullagear! Saatke meile e-kiri aadressil media@cloudb.com ja me lisame selle Cloud b fotogaleriisse. (Igal juhul kinnitage selgesti, et meil on Teie luba foto kasutamiseks.) AITÄH!

Kuidas tagada, et krediitkaardi ja isikuandmed on kaitstud?

Võtame Teie isikuandmete kaitset väga tõsiselt ja kõiki isikuandmeid kasutatakse rangelt ainult kauba saatmiseks ning arvete esitamiseks. Meie sait on turvaline ja seda garanteerib thawte. Me ei jaga ega müü oma klientide andmeid mitte kunagi. 

Kuidas Tranquil Turtle toimib?

Merikilpkonna käivitamine nõuab kõigest paari lihtsat toimingut. 

Valgustuse jaoks:

 • asetage merikilpkonn selili ja tõmmake üles tema kõhul olevat kangast katet, et avada patareilahter ja lüliti „on/off” („sees/väljas”);
 • libistage toitelüliti asendisse „on” („sees”);
 • pange kangast kate tagasi ja asetage merikilpkonn uuesti püstasendisse;
 • tulede projitseerimise käivitamiseks vajutage toitenuppu (esimene nupp vasemal ülemises reas). Reguleerige eredust liuglülitiga (kohe patareilahtrist allpool merikilpkonna alaküljel) ja nautige vaatemängu! (MÄRKUS. Vee liikumise efekti saab peatada täielikult, vajutades toote Tranquil Turtle kestal olevat lainenuppu ~.)

Heli ja helitugevuse reguleerimise jaoks:

 • Tranquil Melody – muusikasümboliga ♫ teine nupp (ülemine rida)
 • Ocean Waves – lainesümboliga ~ kolmas nupp (ülemine rida)
 • Vajutage helinuppu, et lülitada edasi-tagasi sätete „Ocean sound” („Ookeaniheli”), „Tranquil melody” („Rahulik meloodia”) vahel või heli täielikult välja lülitada. (Kahest väiksemast nupust kesta serva lähedal reguleeritakse helitugevust.)

Kui lõpuks kõik toimib sujuvalt, nautige tooteid Storybook, Adoption Certificate ja Endangered Sea Animals Guide! Võtke ta kaissu ja tugevdage sidet oma pisipõnniga! Paar lõppmärkust:

 • tuled saab välja lülitada käsitsi, vajutades lihtsalt veel kord toitenuppu, või seadme tuled ja heli lülituvad automaatselt välja 23 minuti pärast.
 • Kui toode Tranquil Turtle ei ole parajasti kasutusel, soovitame libistada toitelüliti seadme alaosas asendisse „off” („väljas”).
 • Kui Te ei kasuta merikilpkonna pikemat aega, eemaldage korrosiooni vältimiseks palun seadmest patareid. (NB!  Kui patareid jäetakse tootesse liiga kauaks, võivad patarei kontaktid korrodeeruda. See ei ole meie plüüstoote defekt.)
Kuidas tuleks Cloud b helitooteid kasutada?

Lihtsalt kinnitage seade takjapaelaga lapsevoodi, jalutuskäru või autoistme välisküljele. * Ärge pange seadet kunagi magava lapsega lapsevoodi siseküljele.

Kuidas Twilight Turtle, Twilight Ladybug, Twilight Sea Turtle toimivad?

See on lihtne! Toimige lihtsalt järgnevalt.

 • Asetage merikilpkonn selili kilbile (pehmele pinnale kriimustuste vältimiseks).
 • Tõmmake üles merikilpkonna kõhul olev kangast kate, et avada patareilahter ja lüliti „on/off” („sees/väljas”).
 • Libistage toitelüliti asendisse „on” („sees”).
 • Pange kangast kate tagasi üle patareilahtri ja kinnitamiseks vajutage seda.
 • Asetage merikilpkonn uuesti püstasendisse.
 • Valgustuse osas on iga plüüstoode pisut erinev.
  • Tootel Twilight Sea Turtle vajutage ohustatud mereloomadega akende valgustamiseks kala reljeefkujutisega nuppu. Iga kalanupu vajutusega vahetub esile tõstetud aken. Valige värvus, mida valgustuseks soovite, vajutades kas sinise või rohelise sildiga nuppu.
  • Toote Twilight Turtle või Twilight Ladybug korral vajutage tulede sisselülitamiseks kilpkonna kilbi mustriga nuppu. Valige soovitud värvus, vajutades vastavale nupule. (Tootel Twilight Turtle on merevaikkollane, roheline ja sinine ning tootel 
Twilight Ladybug punane, roheline ja sinine.)
 • Kasutage tähekaarti ja juturaamatut, et koos lapsega tähtkujude kohta rohkem teada saada. Ideaalne viis sideme tugevdamiseks enne uinumist!
 • Tuled lülituvad välja automaatselt 45 minuti pärast, kuid neid saab välja lülitada ka käsitsi, vajutades lihtsalt veel kord sinist või rohelist nuppu.

Paar lõppmärkust:

 • kui toode Twilight Sea Turtle ei ole parajasti kasutusel, soovitame libistada toitelüliti seadme alaosas asendisse „off” („väljas”).
 • Kui Te ei kavatse merikilpkonna pikemat aega kasutada, eemaldage korrosiooni vältimiseks palun seadmest patareid. (NB! *Kui patareid jäetakse tootesse liiga kauaks, võivad patarei kontaktid korrodeeruda. See ei ole meie plüüstoote defekt.)
Kuidas vahetada helikarbis olevaid patareisid?

Oleneb plüüstootest, aga järgnev on kõik, mida on vaja teada:

Toodete Sleep Sheep, Sleep on the Go, Dozy Dolphin, Gentle Giraffe, Mimicking Monkey ja Gentle Giraffe on the Go helikarpide puhul

 • Veenduge, et helikarp on välja lülitatud.
 • Asetage helikarp lauale nii, et patareilahtri kattega pool on ülespoole.
 • Eemaldage ristpeakruvikeerajaga mõlemad kõrvuti asuvad kruvid, millega patareilahtri kate on kinnitatud helikarbi külge.
 • Suruge pöidlaga ettevaatlikult patareikatet ja libistage kate seadme küljele. (Toote Mimicking Monkey puhul kasutage nimetissõrme, et kate ettevaatlikult lahti kangutada.)
 • Eemaldage vanad patareid.
 • Paigaldage uued AA-patareid. Veenduge, et asetate patareid patareilahtris positiivses-negatiivses suunas õigesti (vt sees olevat märgistust). „Klõpsatage” patareid paika. * ETTEVAATUST! Patarei valesti paigaldamine võib põhjustada seadmes lühise või rikke.
 • Paigaldage patareilahtri kate helikarbile tagasi.
 • Pinguldage mõlemat kruvi patareilahtri katte fikseerimiseks
 * Palun ärge pinguldage kruvisid üle. Kruvide ülepinguldamine võib põhjustada liistakute koorumist kruviaukudelt.

Toodete Tranquil Turtle, Twilight Turtle, Ladybug või Sea Turtle puhul

 • Asetage merikilpkonn selili.
 • Tõmmake üles merikilpkonna „kõhul” olev kangast kate, et avada patareilahter ja lüliti „on/off” („sees/väljas”).
 • Veenduge, et toitelüliti on asendis „off” („väljas”).
 • Keerake ristpeakruvikeerajaga lahti üks väike kruvi, mis hoiab patareilahtri katet paigal (asub patareilahtri kattel sõna „open” („avamine”) kohal).
 • Tõstke lahtikruvimise ajal väikesest mustast sakist, rakendades survet üles.
 • Eemaldage vanad patareid.
 • Paigaldage uued AAA-patareid. Veenduge, et asetate patareid patareilahtris positiivses-negatiivses suunas õigesti (vt sees olevat märgistust). „Klõpsatage” patareid paika. * ETTEVAATUST! Patarei valesti paigaldamine võib põhjustada seadmes lühise või rikke.
 • Sisestage patareilahtri kate tagasi ja pinguldage kruvi. Palun ärge pinguldage kruvisid üle. Kruvide ülepinguldamine võib põhjustada liistakute koorumist kruviaukudelt!
 • Pange kangast kate tagasi üle patareilahtri ja kinnitage see.
Mida peab väikelaps kandma Lullabagis magades?

Piisama peaks ühes tükis siputuspükstest või kergest väikelapse öösärgist. Pange väikelaps Lullabagi sisse ja seejärel kombake ta kõhtu – kui pisipõnnil on liiga soe, kasutage veidi õhemaid riideid. See oleneb väikelapse magamistoa temperatuurist. Kuna Lullabag on mõeldud soojuse tagamiseks, ärge pange väikelapsele selga liiga palju riideid – Lullabag aitab väikelast soojas hoida. 

Miks on Lullabag varrukateta? Ega väikelapsel külm ei hakka?

Väikelapsed magavad tegelikult paremini, kui on natuke jahe, seega soovitasid meie uneasjatundjatest nõuandjad, et kujundaksime toote LullaBag ilma varrukateta. Avatud käsivarreavad tagavad õhu ligipääsu, mis aitab väikelapsel magada rahulikult öö läbi (mis tähendab paremat und kõigile!). Isegi traditsiooniliste tekkide puhul on väikelapse käsivarred tavaliselt katete alt väljas.

Millal tuleks võtta väikelapsele väikse asemele suur Lullabag?

Väikelapsed kasvavad kiiresti (kuhu aeg küll kaob?!). Suur Lullabag on mõeldud väikelastele vanuses 6–18 kuud, samas oleneb see täielikult väikelapse suurusest. Lihtsalt veenduge, et pisipõnnil on Lullabagis võimalik jalgu vabalt liigutada. Kui kott tundub liibuv, võtke asemele suur Lullabag.

Millal USAs tellimuse kätte saab?

Tellitu saadetakse välja 7–10 päeva jooksul ja kõik esemed saadetakse maismaaveoteenusega UPS Ground (kui ei ole ette nähtud teisiti). Pärast päeval kell 12 (USA läänerannikuaeg) laekunud tellimused menetletakse järgneval tööpäeval. Ja nädalavahetustel ning pühade ajal esitatud tellimusi menetletakse järgneval tööpäeval. Iseseisva jaekaupmehena palume vabandust, et meie kaubaveoajad ei ole päris nii lühikesed kui mõnel suuremal jaemüüjal. Klientide kulude vähendamiseks ja toodete tõsiseltvõetavuse tagamiseks kulub meil kaubaveole kauem kui teistel suurtel jaemüüjatel. 

Millised materjale kasutatakse toodete Cloud b Sound valmistamiseks?

Meie ülipehmed plüüskangast väliskihid ja kohevil täide on mõlemad 100% polüestrist. Ja sees olevad rahustava heli karbid on PS-plastist.

Millised materjale kasutatakse toodete Cloud b Tranquil Turtle valmistamiseks?

Meie ülipehmed plüüskangast väliskihid ja kohevil täide on mõlemad 100% polüestrist. (Kogu täide on valmistatud uutest materjalidest.) Ülemine kest on valmistatud vastupidavast ABS-plastist ja alumine PS-plastist. Lõpuks katsetatakse kestal kasutatavaid värve USA Materjalide Katsetamise Ühingu, ELi, Kanada ja Austraalia mänguasjade ohutuse standarditele vastavuse suhtes.

Millised on teie tagastuspõhimõtted?

Kahju, et Te ei olnud rahul. Meie tagastuspõhimõtete või tagastusloa numbri (Return Authorization Number) tellimiseks külastage palun meie lehte „Tagastused ja vahetused”.

Milliseid materjale kasutatakse toodete Cloud b Twilight valmistamiseks?

Meie ülipehmed plüüskangast väliskihid ja kohevil täide on mõlemad 100% polüestrist. (Kogu täide on valmistatud uutest materjalidest.) Ülemine kest on valmistatud vastupidavast ABS-plastist ja alumine PS-plastist. Lõpuks katsetatakse kestal kasutatavaid värve USA Materjalide Katsetamise Ühingu, ELi, Kanada ja Austraalia mänguasjade ohutuse standarditele vastavuse suhtes.

Millist muud voodipesu peab kasutama tootega Lullabag?

Vaja on kõigest madratsi suurusele vastavat lina – Lullabag läheb otse selle peale. Kui väikelapsel ei ole piisavalt soe, kasutage lihtsalt soojemaid magamisriideid. (Märkus. Imikute äkksurma sündroomi riski vähendamiseks ärge kasutage lapsevoodis koos tootega Lullabag tekki ega vatitekki.)

Mis vanuses peaks hakkama väikelaps kasutama toodet Lullabag?

Väike Lullabag on mõeldud väikelastele, kes on 1–6 kuud vanad, ja suur väikelastele vanuses 6–18 kuud. Kui Teil on vastsündinu, kasutage toodet LullaWrap – ainulaadset, flanellist mähkimistekki, milles vastsündinutel on alati turvaline, soe ja ohutu olla. Ja kui soovite valmistuda kõigeks, tutvuge tootega Lullabag Sleep System™, mis sisaldab kõike kolme!

Mitu toodet Lullabag tuleks osta?

Soovitame, et käepärast oleks vähemalt üks täiendav Lullabag juhuks, kui esineb läbiimbumist või muid „avariisid”. Siis on juhul, kui üks Lullabag mustaks saab, alati olemas varu, mis aitab väikelapsel paremini magada.

Olen patareid vahetanud, aga helikarp ei käivitu – mida tuleks teha?

Kurb, et Teil on esinenud probleem, kuid seda peaks olema lihtne lahendada! Tutvuge järgnevate lihtsate toimingutega, mis on mõeldud Teie konkreetse plüüstoote jaoks, ja andke meile teada, kui patareid on ikka veel tujukad. Hea meelega aitame!

Toodete Sleep Sheep, Sleep on the Go, Dozy Dolphin, Gentle Giraffe ja Gentle Giraffe on the Go jaoks:

veenduge, et ümar helitugevuse reguleerimisnupp on keeratud päripäeva ja et kuulsite käivitumisest märku andvat klõpsu;

kui helitugevuse reguleerimisnupu aktiveerimisel seade ikka ei toimi, toimige palun järgnevalt:

 • lülitage heliseade välja, keerates helitugevuse reguleerimisnuppu vastupäeva, kuni koostub klõps;
 • eemaldage patareilahtri kate;
 • kontrollige patareilahtris olevaid klemme korrosiooni suhtes. Kui kontaktid näivad korrodeerunud, aitab juhtivust parandada kontakti puhastamine kuiva küürimissvammi (nt Scotch-Brite) või terasvillaga;
 • veenduge, et patareide asend on patareilahtris positiivses-negatiivses suunas õige;
 • veenduge, et patareid on klõpsatanud täielikult patareilahtrisse;
 • libistage patareikate uuesti helikarbile ja pinguldage kruvid;
 • keerake helitugevuse reguleerimisnuppu päripäeva tagasi asendisse „on” („sees”). Kui kostub klõps, on helikarp sisselülitatud ja helitugevust saab reguleerida. Viisi mängimiseks vajutage üht neljast helivalikunupust. Kui ükski eespool toodud soovitustest ei toimi ja helikarbile kehtib ikka veel garantii, võtke palun ühendust Cloud b klienditoega.

Toote Mimicking Monkey jaoks:

palun veenduge, et sätteks on valitud kas „w/o voice” („hääleta”) või „w/ voice” („häälega”). Kui seade ikka ei toimi, toimige palun järgnevalt:

 • lülitage helikarp välja, liigutades musta lülitusklahvi neutraalsesse asendisse;
 • eemaldage mõlemad kruvid ristpeakruvikeeraja abil ja kangutage lahti patareilahtri kate;
 • eemaldage patareid ja kontrollige neid patareilahtris klemmidel oleva korrosiooni suhtes. Kui kontaktid näivad korrodeerunud, aitab juhtivust parandada kontakti puhastamine küürimissvammi (nt Scotch-Brite) või terasvillaga;
 • veenduge, et patareide asend on patareilahtris positiivses-negatiivses suunas õige;
 • veenduge, et patareid on klõpsatanud täielikult patareilahtrisse;
 • paigaldage patareikate uuesti helikarbi tagaküljele ja pinguldage kruvid;
 • libistage must lülitusklahv funktsioonile „w/o voice” („hääleta”) või „w/ voice” („häälega”). Vajutage üht kolmest helivalikunupust;
 • Kui ükski eespool toodud soovitustest ei toimi ja helikarbile kehtib ikka veel garantii, võtke palun ühendust Cloud b klienditoega.

 

Olen patareid vahetanud, aga mu seade Tranquil Turtle ei käivitu.

Kurb, et Teil on esinenud probleem, kuid seda peaks olema lihtne lahendada! Palun veenduge kõigepealt, et toitelüliti on asendis „on” („sees”). Kui toide on sisse lülitatud ja seade ikka ei toimi, proovige palun järgnevat:

 • libistage toitelüliti tagasi asendisse „off” („väljas”);
 • eemaldage patareilahtri kate;
 • kontrollige korrosiooni suhtes või patareilahtris klemmidel olevat kangast. Kui kontaktid näivad korrodeerunud, aitab juhtivust parandada kontakti puhastamine kuiva küürimissvammi (nt Scotch-Brite) või terasvillaga. Mõnikord võivad plüüskanga tükid kontakti takerduda. Eemaldage kontaktide ümbert kõik lahtised kiud;
 • veenduge, et patareide asend on patareilahtris positiivses-negatiivses suunas õige;
 • veenduge, et patareid on klõpsatanud täielikult patareilahtrisse;
 • paigaldage patareilahtri kate tagasi ja kinnitage see;
 • libistage toitelüliti seadme alaosas tagasi asendisse „on” („sees”).

Kui kõike eespool toodut on kontrollitud ja seade ikka ei lülitu sisse, võib probleem olla patareides. Proovige tootemarki pikema „kaelaga” patarei positiivses otsas. Pikem kael annab parema kontakti patareiklemmidega. Ehkki Cloud b ei ole seotud ühegi patareitootjaga, oleme märganud, et patareidel Ray-o-vac on positiivsetel klemmidel tavaliselt pikemad kaelad ja nad toimivad meie toodetes hästi.

Kui ükski eespool toodud soovitustest ei toimi ja Teie tootele kehtib ikka veel garantii, võtke palun ühendust klienditoega. Hea meelega aitame!

Olen patareid vahetanud, aga seade Twilight ei käivitu – mida tuleks teha?

Kurb, et Teil on probleeme, kuid seda peaks olema lihtne lahendada! Veenduge, et toitelüliti on asendis „on” („sees”). Kui toide on sees ja seade ikka ei toimi, proovige järgnevat:

 • libistage toitelüliti tagasi asendisse „off” („väljas”);
 • eemaldage patareilahtri kate;
 • kontrollige korrosiooni suhtes või patareilahtris klemmidel olevat kangast. Kui kontaktid näivad korrodeerunud, aitab juhtivust parandada kontakti puhastamine kuiva küürimissvammi (nt Scotch-Brite) või terasvillaga. Mõnikord võivad plüüskanga tükid kontakti takerduda. Eemaldage kontaktide ümbert kõik lahtised kiud;
 • veenduge, et patareide asend on patareilahtris positiivses-negatiivses suunas õige;
 • veenduge, et patareid on klõpsatanud täielikult patareilahtrisse;
 • paigaldage patareilahtri kate tagasi ja kinnitage see;
 • libistage toitelüliti seadme alaosas tagasi asendisse „on” („sees”).

Kui kõike eespool toodut on kontrollitud ja seade ikka ei lülitu sisse, võib probleem olla patareides. Proovige tootemarki pikema „kaelaga” patarei positiivses otsas. Pikem kael annab parema kontakti patareiklemmidega. Ehkki Cloud b ei ole seotud ühegi patareitootjaga, oleme märganud, et patareidel Ray-o-vac on positiivsetel klemmidel tavaliselt pikemad kaelad ja nad toimivad meie toodetes hästi.

Kui ükski eespool toodud soovitustest ei toimi ja Teie tootele kehtib ikka veel garantii, võtke palun ühendust klienditoega. Hea meelega aitame!

Püüan vahetada patareisid, aga kruvi ei tule minu tootel Tranquil Turtle olevast patareikattest välja. Kruvi keerleb ja katte eemaldamine ei õnnestu.

Isegi kui kruvi on lõdvendatud, ei tule patareikattel olev kruvi patareikattest täielikult välja Ärge muretsege, see on tegelikult taotluslik. Kujundasime selle nii, et kruvikeermed hoiavad seda paigas ja kruvi ei lähe patareivahetusel kaotsi. Midagi ei valmista suuremat pettumust, kui ühe sellise väikese tükikese kaotsiminek! Mõnikord võib kate käia väga tihedalt. Kui katte eemaldamine sakist tõmmates ei õnnestu, võtke väike lameda otsaga kruvikeeraja, sisestage kruvikeeraja teravik saki alla, mis kruvi paigas hoiab, ja rakendage õrna survet, samal ajal tõstes. Selle surve tõttu peaks kate pealt maha klõpsama. 

Patareikatte mahavõtmiseks järgige palun järgnevaid juhiseid.

 • Seitse päripäeva täispööret ristpeakruvikeerajaga peaks lõdvendama kruvi täielikult.
 • Märkus. Patareikattel olev kruvi ei tule patareikattest täielikult välja.
 • Seejärel tõstke üles väikesest mustast sakist, mis hoiab kruvi.
 • Patareikate peaks tõstes maha tulema.
Rahustava heli tootel on kotike liiga väike – mida tuleks teha?

Võib tunduda, et see väike kotike on liiga pisike, kuid helikarbi fikseerimiseks on ava kujundatud taotluslikult väga liibuvaks. Järgnev on abiks helikarbi tagasipaigaldamisel.  

 • Vabastage helikarbi kotikese kohal asuv takjapaelaga sakk.
 • Sisestage helikarbi alaserv kõigepealt kotikesse.
 • Juhtige ülaserv kotikesse.
 • Sisestamise lõpuleviimiseks vajutage tugevalt helinuppude alt.
 • Helikarbi paigas hoidmiseks kinnitage takjapaelaga sakk uuesti.
Tähekaart on kadunud. Kas kaardi saab Teie veebisaidilt alla laadida?

Meil on kavas teha nad tulevikus veelgi kättesaadavamaks, kuid praegu ei ole tähekaarte meie veebisaidilt saada. Asenduse tellimiseks võtke kindlasti ühendust klienditoega. Anname hea meelega veel teisegi!

Tranquil Turtle vilgub – kas see on normaalne?

Jah, see on täiesti tavaline. Leidsime, et kui patareidest võetakse liiga palju toidet, mõjutab see LED-tulesid. Seega oleme hakanud tootma uut väikse võimsusega voolutarbimisega näidikut ja teie Turtle on selle funktsiooniga. See uus vilkumisfunktsioon annab märku, kui on aeg vahetada patareid ja pärast vahetamist vilkumine lõppeb ning kõik LED-värvused aktiveeruvad uuesti.

Tranquil Turtle’i tuled hakkavad tuhmuma.

Kõige tõenäolisemalt tähendab see patareide nõrgenemist. Proovige patareide vahetamist ja andke teada, kui esineb veel mingeid probleeme. (Patareide vahetamise juhised on lisatud ka meie KKK rubriiki.)