Meie lugu

Mitte just kaua aega tagasi oli mereäärsel maal väikelaps, kes magas nii hästi, et ta emmel ei olnud aimugi, millest teised vanemad rääkisid, kui ütlesid, et nad on väljamagamata. (Vannume, et see vastab tõele!) Püüdes mõista, mille poolest tema laps on teistsugune, avastas ta, et asi olnud üldse tema väikelapses, vaid erilises kingituses, mis ta sai kaugelt, kui ta oli vastsündinu – magamiskott.

See lihtne kott oli osa tema tütre uneaja režiimist, nii et tütrel oli alati hubane, turvaline ja mugav öö läbi – peaaegu välistades öised ärkamised. Sõna otseses mõttes oli tegu lapsevanema teoks saanud unistusega. Ja see emme tahtis, et kõikidel väikelastel oleks selline. Kujutlege, kuivõrd õnnelikumad ja tervemad võiks pered olla!

Nii sündiski Cloud b idee.

Ta rääkis oma ideest ühele tuttavale väga leidlikule kujundaja-ehitaja-iga-asja-peale-mihklile ja, nagu muinasjutus, tuli kentsakas paar tagasihoidlikes oludes kokku, et alustada seiklust ettevõtjatena. Ema tõi endaga kaasa terava silma disaini vallas ja emavaistu. Tuttav tõi endaga kaasa uuendusliku loomuse ja ammendamatu uudishimu. Koos kujundasid nad lihtsatest magamisabivahenditest võimalused inimsidemeteks. Otstarbega plüüstooted.

Kannustatuna unistusest aidata kõikidel väikelastel unemaale suikuda sama kergesti kui tema enda oma, soovist luua midagi erakordse kvaliteedi ja lahendusega ning nägemusest soodustada peredes tervist ja õnne on Cloud b nüüd usaldatud abiallikas vanematele üle kogu maailma.

Miks „Cloud b”? Nimi on sõnamäng väljendiga „Cloud 9” (eesti vaste „seitsmes taevas”), kus kõik lapsed magavad rahulikult ja vanemad leiavad meelerahu. Tervele perele rahu tuues loodame tekitada sellist õnnejoovastust, kus kõik on avatumad teiste seltsi nautimisele ja sügavamate, enam tähendavate sidemete loomisele.

Liituge meiega Cloud b-s.