Cloud b tagastuspõhimõtted ja -tingimused

Milline on Sinu garantii?

Kogu pehme materjal on kaetud materjali ja valmistamisest tingitud defektide vastu kuueks kuuks alates ostu sooritamise kuupäevast (tarbija peab olema suuteline esitama ostukuupäeva tõendava dokumendi).

Kõigile enne juuni 2016 ostetud elektroonilistele seadmetele ja komponentidele rakendub 2-aastane garantii, kui esitatakse ostukuupäeva tõendav document. Iga toode, mis on ostetud juunis 2016 või hiljem, on 1-aastase garantiiga, kui klient on suuteline esitama ostukuupäeva tõendava dokumendi.

Millised on Teie tagastuspõhimõtted?

Tagastatud ese peab olema 100% terviklik, algses, edasimüüdavas seisukorras, sh kõigi juurdekuuluvate pakendite ja tarvikutega.


Kuidas saab tagastada jaemüüjalt ostetud või kingiks saadud eseme?

Palun tagastage kõik jaemüüjailt ostetud tooted jaemüüjale, kellelt need osteti. Cloud b garanteerib plüüstooted 30 päeva jooksul ostust, elektroonilised tooted 90 päeva jooksul ostust. Jaekaupmehele tuleb esitada koopia algsest kviitungist või kingikviitungist, mis kinnitab ostukuupäeva, ja jaemüüja teostab tagastuse või vahetuse.

Kelle kanda on saatekulud?

Kui ostsite toote otse Cloudb.com-ist ja tagastate eseme, mis on defektne või mille Cloud b on saatnud välja eksikombel, maksame kõik saatekulud meie. Kui tagastus või vahetus ei tulene Cloud b veast, kannate tagastatud eseme meie lattu saatmise kulud Teie.

Kui tagastate toote raha tagasisaamiseks, ei kuulu algne kaubasaatmise kulu tagasimaksmisele.

Kas on laovaru täiendamise tasusid?

Otse Cloudb.com-ist ostetud mittedefektsete esemete puhul kehtib tagastustele 15% laovaru täiendamise tasu. Vahetamisel laovaru täiendamise tasusid ei ole.

Kuidas saab tellida tagastusloa numbrit?

Tagastusloa numbri (Return Authorization Number) tellimiseks pange valmis järgnevad andmed, et meil oleks võimalik menetlemist kiirendada ja tagada laitmatu klienditeenindus:
1. Probleemi või tagastuse põhjuse lühike kirjeldus

2. Teie täielikud kontaktandmed
o Nimi
o Aadress
o Kontakttelefon
o E-post

3. Ostuteave
o Kviitungi- või arvenumber
o Jaemüüja
o Ostukuupäev

4. Tootmisteave
o Rahustava heli, tekstuuri ja aroomiga tooted: Sleep Sheep, Sleep Sheep on the Go, Gentle Giraffe, Gentle Giraffe on the Go, Dozy Dolphin on the Go, Mimicking Monkey, Polar Cuddle Cub, pouf’id, padjad, käpiknukud
o Palun esitage tootmisandmed hooldusjuhiste sildi kõrval olevalt väikselt valgelt sildilt:
• Valmistamise kuupäev
• Tellimuse number

o Tooted sarjast Twilight: Twilight Turtles, Twilight Ladybugs, Twilight Sea Turtle
o Palun esitage tootmisandmed patareikattelt. Need andmed leiab otse patareikatte välisküljelt või patareikatte alapinnal olevalt väikselt valgelt kleebiselt:
• Valmistamise kuupäev
• Tellimuse number

o Tooted Lullawrap, Lullabag ja tekid
o Palun esitage järgnevad tootmisandmed hooldusjuhiste sildi kõrval olevalt väikselt valgelt sildilt:
• Valmistamise kuupäev
• Tellimuse number
Palve saab esitada aadressil cs@cloudb.com.

Üldiste tooteid puudutavate küsimuste korral: info@cloudb.com