Meist

Linda Suh, kaasasutaja ja tegevdirektor

Cloud b asutaja ja tegevdirektor Linda Suh, kellel on disaini peale silma ja aastatepikkused kogemused moeäris, rakendas oma kire, asjatundlikkuse ning emavaistu ainulaadsete, uuenduslike toodete arendamisele, et aidata lastel magada.

Linda, kes on kahe lapse ema, alustas teekonda Cloud b-ga, kui tütar Madeleine oli kõigest 2-kuune. Nüüd, 10 aastat hiljem, on tema kaks last, Madeleine ning Kaidan, vastavalt 11 ja 6 aastat vanad. Tootemargi kasvades nende aastate jooksul on tema lapsed jätkanud kasvamist inspiratsiooniallikana selle olemuse jaoks.

Linda on olnud kaasatud Cloud b kõikide tahkude rajamisse – tootearendusest igapäevase tööni – alates käivitamisest 2002. aastal. Vanemad saavad alati usaldada klienditeenindusse ja kvaliteeti, mida Linda on sisendanud ettevõttes esimesest tööpäevast alates. Cloud b tooted aitavad nüüd peredel paremini magada ja tervemaks jääda 42 riigis üle maailma.

Jeff Johnson, kaasasutaja, tehnoloogiajuht ja iga asja peale mihkel

Juba väiksest peale on Jeff tegelenud joonistamise, meisterdamise ja nikerdamisega. Asjade lahtivõtmine, et näha, kuidas nad toimivad, seejärel – hea õnne korral – nende uuesti kokkupanemine. Tal oli sünnipärane kirg mänguasjade, kunsti ja uuenduste suhtes ning aja jooksul on see ainult kasvanud.

1990. aastatel astus ta kolme tuttavaga julge sammu ning asutas veebiettevõtte, kus ta võttis lõpuks tööle Linda. Ent vaatamata mitu aastat kestnud edule ja kiirele kasvule, andis löögi tehnoloogiakrahh (dot-com crash) ning töö kuivas üleöö kokku. Võib-olla oli see isegi õnn, sest umbes samal ajal sündis Lindal esimene laps ja pakkus välja uue ettevõtte, Cloud b.

Cloud b on esimene ettevõte, kus Jeff on saanud tiibu sirutada ja lennata – ühendada oma kirglik huvi asjade projekteerimise ning ehitamise vastu. Ja isegi rohkem kui luua otstarbega plüüsmänguasju, „Plush With a Purpose™“, vaid ka nautida haruldast võimalust konstrueerida mänguasju, mis toovad lastel naeratuse suule üle kogu maailma.

Cloud b-st

2002. aastal asutatud Cloud b on maailmas juhtival kohal selliste toodete ja tarvikute tootjana, mis aitavad vanematel ja lastel magada. Meil on au olla rahvusvaheliselt tunnustatud juhtiv ettevõte une nišikategoorias – tänu kvaliteetsetele lahendustele, erakordsetele ohutusstandarditele ning toodetele, mille puhul on tõestatud, et need aitavad lastel magada turvaliselt ja sügavalt kõikides arengustaadiumides.

Kõik algas kahe praktilise, kuid stiilse tootega: mähkimistekk LULLAWRAP™ ja patenditud väikelaste magamiskott LULLABAG™. Need esimesed tooted osutusid edukaks, nii et 2002. aastal tõime turule lastele mõeldud nunnu helimasina; plüüslamba SLEEP SHEEP™, mis kinnitatakse lapsevoodi välisküljele ja mängib nelja rahustavat heli – ema südamelööke, kevadisi vihmasagaraid, ookeani murdlainetust ja vaalalaule – väikelaste magama suigutamiseks. Tänaseks hõlmab meie suurenenud plüüskollektsioon tervet hulka tegelasi ja tooteid, mis kehastavad meie mõtteviisi toota otstarbega plüüstooteid.

Meie heli- ja valgustoodete läbimõeldud lahendused avaldavad rahustavat ja unele suigutavat mõju, mis tähendab püsiva unerežiimi loomist väikelastele, lastele ning vanematele. Pediaatrilised uuringud on kinnitanud, et rahustavad helid muudavad meeled rahulikuks ja aitavad lastel saavutada häirimatu, sügavama une. Paneme suure osa oma edust soovituste arvele Cloud b nõuandekogult, mis koosneb lastearstidest, vanematest, õpetajatest ja unespetsialistidest.


Leiame, et kõik lapsed väärivad kvaliteetset und, ning jätkame kogukonnas mittetulunduslikku tööd, kus meie partner on MaxLove Project ja kus aitame pakkuda tooteid TWILIGHT TURTLES vähihaigetele lastele. MaxLove Project loodi selleks, et avaldada austust SuperMax Wilfordile, kes on viieaastane ajuvähiga võitlev SuperKid (superlaps). Californias asuv mittetulundusorganisatsioon on pühendunud vähiga võitlevate superlaste rõõmustamisele ja toetamisele nende ravi ajal. Oma isiklike kogemuste põhjal on Max määranud tootest TWILIGHT TURTLE projitseeritavad rohelised tähed „ravivateks tähtedeks”, mis on seotud ülivõimete värvuse – rohelisega.

Meie tooted on saadaval üle kogu USA ja rohkem kui 40 riigis üle kogu maailma. Tooteid saab osta internetist, spetsialiseerunud luksuspoodidest, kingipoodidest ning üle maailma sellistelt suurematelt jaemüüjatelt nagu Barnes & Noble, Bloomingdales, Dillard’s, Nordstrom, Von Maur, Harrods of London ja FNAC Prantsusmaal. Terve Cloud b kollektsiooni vaatamiseks külastage veebisaiti www.cloudb.com.