הסיפור שלנו

לפני זמן לא רב, בבית ליד הים, תינוקת קטנטנה ישנה כל כך טוב, עד שלאמא, לא היה מושג למה הורים אחרים עייפים כל הזמן. (אנו נשבעים שהסיפור אמיתי!) במאמציה להבין מה גורם לתינוקת שלה לישון כל כך טוב, היא הבינה שהכל בזכות מתנה מיוחדת שהיא קיבלה כשהייתה תינוקת, מתנה שאותה העבירה לתינוקת שלה – תיק שינה.

תיק פשוט זה היה חלק משגרת השינה של התינוקת שלה ושמר עליה חמימה ובטוחה במשך כל הלילה, ובזכותה היא ישנה שנת לילה רציפה, וללא התעוררויות במהלך הלילה – חלומו של כל הורה. כשהאמא הבינה את הסוד היא רצתה לעזור לכל התינוקות והמשפחות שהכירה ושלכולם יהיה תיק שינה

וכך נולד לו הרעיון של Cloud b.

היא סיפרה על הרעיון שלה, למעצב יצירתי שהיא הכירה, וממש כמו באגדות התמקמו שניהם במשרד צנוע כדי להתחיל בהרפתקה היזמית החדשה שלהם. היא הביאה לשותפות את חוש העיצוב שלה ואת האינטואיציה שלה כאם. הוא תרם את האופי החדשני והסקרנות הבלתי נלאית שלו. ביחד הם הפכו עזרי שינה פשוטים לחדשניים, מעוצבים האהובים על הורים בכל העולם..

מחלום לעזור לכל התינוקות להירדם כמו התינוקת שלה, והרצון ליצור משהו מעוצב ובאיכות מעולה וכן, חזון של קידום בריאות משפחה ואושר - "Cloud b" הפכה לשם דבר בפי הורים בכל העולם.

מאיפה השם “Cloud b”? השם הוא משחק מילים על הביטוי "Cloud 9" (ברקיע התשיעי) שבו כל ילד ישן ברוגע וההורים מוצאים את שלוות הנפש שלהם. בכך שאנו מפנקים את כל המשפחה אנו מקווים ליצור אושר גדול שבו כל אחד יכול יותר ליהנות מחברת בני המשפחה האחרים ולבנות קשרים עמוקים ומשמעותיים יותר זה עם זה.

הצטרפו אלינו ב-Cloud b.