מי אנחנו

לינדה סו, מייסדת-שותפה ומנכ"לית 

לינדה סו, המייסדת והמנכ"לית של Cloud b, השקיעה את חוש העיצוב החד שלה ואת הניסיון העשיר שלה בתחום האופנה, יחד עם התשוקה, המומחיות והאינטואיציה האימהית שלה, בפיתוח מוצרים ייחודיים וחדשניים שנועדו לעזור לילדים לישון.

לינדה היא אם לשניים, והמסע שלה עם Cloud b החל כאשר בתה מדלן הייתה רק בת חודשיים. כיום, 10 שנים מאוחר יותר, שני ילדיה, מדלן וקיידן, הם בני 11 ו-6. במקביל לצמיחת המותג לאורך כל השנים הללו, המשיכו ילדיה לספק את ההשראה שבלב המותג.

מאז ש-Cloud b נוסדה בשנת 2002 הייתה לינדה מעורבת בכל ההיבטים של החברה, החל מפיתוח מוצרים ועד לתפעול היומיומי. ההורים יכולים תמיד לסמוך על האיכות ושירות הלקוחות שלינדה השרישה בחברה מאז הקמתה. מוצרי Cloud b עוזרים כיום למשפחות לישון טוב יותר ולהישאר בריאות יותר ב-42 מדינות ברחבי העולם.

ג'ף ג'ונסון, מייסד-שותף, מנהל טכנולוגיה ראשי, כלבויניק

מאז ילדותו המוקדמת היה ג'ף מרוכז בציור תרשימים, בבנייה ובהתעסקות עם מכשירים. הוא אהב לפרק דברים כדי לראות מה גורם להם לפעול, ואז – עם קצת מזל – לנסות להרכיב אותם בחזרה. יש לו תשוקה עמוקה לצעצועים, לאמנות ולחדשנות, והיא לא הפסיקה לצמוח לאורך השנים.  

בשנות התשעים הוא לקח יוזמה והקים ביחד עם שלושה חברים חברת אינטרנט, חברה שאליה הוא גייס בסופו של דבר את לינדה. אך למרות שנים של הצלחה וצמיחה מהירה, משבר הדוט.קום הכה בהם וכמות העבודה של החברה התדלדלה. אולי מדובר פה במזל עיוור, אך ממש באותו הזמן ילדה לינדה את התינוקת שלה והציעה לו להקים את החברה החדשה Cloud b.  

Cloud b היא החברה הראשונה שבה הצליח ג'ף סוף סוף לפרוש כנפיים ולעוף – לשלב את התשוקות שלו לעצב ולבנות דברים. וגם לעשות מעל ומעבר ליצירת "חיות פרוותיות עם אג'נדה" – ליהנות מההזדמנות הנדירה הזו של עיצוב צעצועים שגורמים לילדים בכל רחבי העולם לחייך.