FAQ

 
FAQ (Polish)
Czy Cloud b sprzedaje osobno głowice akustyczne?

Oczywiście! Głowice akustyczne można zakupić za 10 $ (cena obejmuje wysyłkę w obrębie Stanów Zjednoczonych). Prosimy o kontakt z Obsługą klienta, żeby uzyskać więcej szczegółów.

Czy istnieje możliwość, żeby Tranquil Turtle świecił się przez całą noc?

Specjalnie zaprojektowaliśmy nasze produkty Tranquil Turtle, aby wyłączały się automatycznie po 23 minutach, aby przedłużyć żywotność baterii. Nie ma więc możliwości, aby działały one przez całą noc.

Czy istnieje możliwość, żeby Twilight świecił się przez całą noc?

Specjalnie zaprojektowaliśmy nasze produkty Twilight, aby wyłączały się automatycznie po 45 minutach, aby przedłużyć żywotność baterii. Nie ma więc możliwości, aby działały one przez całą noc.

Czy oferujecie zniżki przy dużych zakupach?
Oczywiście, dziękujemy za zainteresowanie! W sprawie zniżki na duże zakupy prosimy o kontakt na adres poland_info@cloudb.com.
Czy prowadzicie wysyłkę międzynarodową?

Tak. Wysyłamy nasze pluszaki z celem do kilku krajów poza Stanami Zjednoczonymi. W krajach, do których nie prowadzimy wysyłki, stworzyliśmy sieć zaufanych dystrybutorów. Prosimy o kontakt na adres international@cloudb.com lub canadainfo@cloudb.com (jeśli mieszkasz w Kanadzie) w celu wyceny lub uzyskania informacji na temat lokalnego dystrybutora.

Czy przy zakupie muszę korzystać z karty kredytowej?

Tak. Przy zamówieniach online akceptujemy wyłącznie płatność kartą kredytową.

Czy zabawki grające można ustawić tak, aby grały ciągle?

Celowo zaprojektowaliśmy zabawki grające z ustawieniem timera, żeby zachować żywotność baterii. Dlatego obecnie ciągła gra nie jest możliwa.

Czy żarówkę w Tranquil Turtle można wymienić?

Wszystkie produkty Tranquil Turtle są wyposażone w niewymienialną żarówkę LED o długotrwałym działaniu, która zapewnia do 3000 godzin świecenia. Jeśli światło nie świeci i nie minął zbyt długi czas od rozpoczęcia użytkowania, prosimy skontaktować się z nami!

Czy żarówkę w Twilight Turtle, Ladybug i Sea Turtle można wymienić?

Wszystkie produkty Twilight są wyposażone w niewymienialną żarówkę LED o długotrwałym działaniu, która zapewnia do 3000 godzin świecenia. Jeśli światło nie świeci i nie minął zbyt długi czas od rozpoczęcia użytkowania, prosimy skontaktować się z nami!

Czy zostanę obciążona podatkiem sprzedażowym Stanów Zjednoczonych?

Podatek sprzedażowy jest nakładany zgodnie z przepisami prawa. 

Czy łagodne dźwięki produktów są odpowiednie dla mojego noworodka/ niemowlęcia?

Przy zastosowaniu zgodnie z przeznaczeniem – jak najbardziej! Wszystkie łagodne dźwięki są przeznaczone dla niemowląt jako zewnętrzny dodatek do łóżeczka. (W związku z ryzykiem wystąpienia nagłej śmierci łóżeczkowej i aby zapobiec temu ryzyku oficjalne zalecenia sugerują, że żadne obiekty nie powinny być umieszczane w łóżeczku niemowlęcia.)

Dlaczego śpiworek Lullabag nie ma rękawków? Czy moje dziecko nie zmarznie?

Dzieci śpią lepiej, kiedy panuje lekki chłód, więc nasi doradcy – eksperci od snu – zalecili zaprojektowanie Lullabag bez rękawków.  Otwarte miejsca na ramiona zapewniają wentylację, dzięki której twoje dziecko może wygodnie spać w nocy (co oznacza lepszy sen dla wszystkich!). Nawet przy tradycyjnych kocykach ramiona dziecka są zazwyczaj nieprzykryte na zewnątrz.

Ile sztuk Lullabags powinno się kupić?

Zalecamy zakup co najmniej jednej dodatkowej sztuki śpiworka Lullabag na wypadek zamoczenia lub innych przypadków. Wtedy, jeśli jeden śpiworek Lullabag się zabrudzi, zawsze masz jeden zapasowy, aby twojemu dziecku spało się lepiej.

Jak często należy zmieniać baterie?

Tak naprawdę zależy to od marki baterii i częstości użycia, ale powinno się to robić w przybliżeniu co 60 dni. 

Jak długo gra głowica akustyczna?

Mimicking Monkey gra przez 30 minut i wtedy automatycznie się wyłącza. Wszystkie inne głowice mogą mieć ustawiony czas odtwarzania od 23 do 45 minut.

Jak długo świeci się urządzenie Tranquil?

Wszystkie produkty z serii Tranquil świecą się przez 23 minuty, a potem automatycznie się wyłączają. (Uwaga: Nie ma możliwości wyłączenia funkcji timera).

Jak długo świeci się urządzenie Twilight?

Wszystkie produkty z serii Twilight działają przez 45 minuty, a potem automatycznie się wyłączają. (Uwaga: Nie ma możliwości wyłączenia funkcji timera).

Jaka inna pościel powinna być używana razem z Lullabag?

Wszystko, czego potrzebujesz, to przylegające do materaca prześcieradło – śpiworek Lullabag należy umieścić bezpośrednio na nim. Jeśli twoje dziecko marznie, po prostu użyj cieplejszej pidżamki. (Uwaga: Aby zredukować ryzyko nagłej śmierci łóżeczkowej, nie należy używać kocyków lub kołderek w łóżeczku razem ze śpiworem Lullabag).

Jaka jest wasza polityka zwrotów?

Przykro nam, jeśli nie jesteś zadowolony. Aby zobaczyć naszą politykę zwrotów i poprosić o numer autoryzacyjny zwrotu, prosimy odwiedzić naszą stronę Zwroty i wymiana.

Jakie materiały są wykorzystywane przy tworzeniu produktów Cloud b Sound?

Nasze wyjątkowo miękkie, pluszowe powłoki i puszyste wypełnienia są w 100% z poliestru. Natomiast głowice akustyczne umieszczone wewnątrz są wykonane z plastiku – polistyrenu.

Jakie materiały są wykorzystywane przy tworzeniu produktów Cloud b Tranquil Turtle?
Nasze wyjątkowo miękkie, pluszowe powłoki i puszyste wypełnienia są w 100% z poliestru. (Wszystkie wypełnienia są wyprodukowane z nowych materiałów). Górna skorupa jest wykonana z trwałego tworzywa sztucznego, a dolna podstawa z polistyrenu. Farby wykorzystane na skorupie są przetestowane i spełniają standardy bezpieczeństwa zabawek Amerykańskiego Stowarzyszenia Badań i Materiałów, Unii Europejskiej, Kanady i Australii.
Jakie materiały są wykorzystywane przy tworzeniu produktów Cloud b Twilight?

Nasze wyjątkowo miękkie, pluszowe powłoki i puszyste wypełnienia są w 100% z poliestru. (Wszystkie wypełnienia są wyprodukowane z nowych materiałów). Górna skorupa jest wykonana z trwałego tworzywa sztucznego, a dolna podstawa z polistyrenu. Farby wykorzystane na skorupie są przetestowane i spełniają standardy bezpieczeństwa zabawek Amerykańskiego Stowarzyszenia Badań i Materiałów, Unii Europejskiej, Kanady i Australii.

Jakie są koszty wysyłki na terenie Stanów Zjednoczonych?

Współpracujemy z kilkoma firmami wysyłkowymi, aby proponować najniższe możliwe stawki, które są uzależnione od wagi zamówionego produktu i adresu wysyłki.  Jeśli potrzebujesz swojego zamówienia szybko, możesz wybrać wysyłkę FedEx 2nd Day Air, a jeśli chcesz obniżyć koszty wysyłki, możemy zaproponować opcję FedEx Ground. Wszystkie koszty związane z wysyłką pojawią się na ekranie do zatwierdzenia przed ostatecznym zamówieniem.

Kiedy należy zmienić mały śpiworek Lullabag na większy?

Dzieci szybko rosną (jak ten czas leci?!). Duży śpiworek Lullabag jest zaprojektowany dla dzieci w wieku 6–18 miesięcy, ale tak naprawdę zależy to od rozmiarów twojego dziecka. Należy jedynie upewnić się, że twoje maleństwo może swobodnie ruszać nóżkami, znajdując się w śpiworze Lullabag. Kiedy zauważysz, że śpiworek jest za ciasny, zmień go na większy.

Kiedy otrzymam moje zamówienie na terenie Stanów Zjednoczonych?

Zamówienia są wysyłane w ciągu 7–10 dni, a wszystkie wysyłki obsługuje UPS Ground (chyba że zaznaczono inaczej). Zamówienia złożone po 12 w południe będą przetwarzane następnego dnia roboczego. Zamówienia złożone w weekendy i święta będą przetwarzane następnego dnia roboczego. Ponieważ jesteśmy niezależnym sprzedawcą, nasze wysyłki nie są tak szybkie jak w przypadku większych przedsiębiorstw. Aby utrzymać niskie koszty dla naszych klientów i wiarygodność naszych produktów, wysyłka trwa dłużej niż u większych sprzedawców.

Moja głowica akustyczna wydaje trzeszczące lub statyczne dźwięki w trakcie uruchamiania, co należy zrobić?

Często słabe baterie mogą zniekształcać dźwięki. Należy spróbować wymienić baterie i powiadomić nas, jeśli problemy nie znikną.

Moje urządzenie Tranquil Turtle miga – czy to normalne?

Tak, to całkowicie normalne. Okazało się, że niski poziom energii w bateriach ma wpływ na światła LED. Dlatego postanowiliśmy zamontować nową kontrolkę wskazującą niski poziom energii w twoim żółwiu. Ta nowa cecha migania powiadamia cię, kiedy należy wymienić baterie, a kiedy to się stanie, miganie zniknie i wszystkie kolory LED będą znowu dostępne.

Po wymianie baterii moja głowica akustyczna nie włącza się – co należy zrobić?

Bardzo nam przykro, że wystąpiła taka sytuacja, ale nie powinno być problemu z jej naprawą! Proszę przejrzeć poniższe kroki dla twojego konkretnego pluszaka i powiadomić nas, jeśli baterie nadal nie działają. Z chęcią pomożemy!

 

Dla Sleep Sheep, Sleep on the Go, Dozy Dolphin, Gentle Giraffe i Gentle Giraffe on the Go:

 

Należy sprawdzić, czy okrągła gałka głośności została przekręcona zgodnie z ruchem wskazówek zegara i rozległo się kliknięcie oznaczające włączenie.

Jeśli gałka głośności została włączona, a urządzenie nadal nie działa, prosimy postępować według tych instrukcji:

 • Należy wyłączyć głowicę akustyczną poprzez obrócenie gałki głośności w kierunku przeciwnym do kierunku ruchu wskazówek zegara do momentu kliknięcia.
 • Następnie otworzyć pokrywkę pojemnika na baterie.
 • Należy sprawdzić, czy baterie nie skorodowały wewnątrz pojemnika. Jeśli styki wyglądają na skorodowane, należy je przeczyścić suchą włókniną Scotch-Brite lub wełną stalową, co powinno poprawić przewodnictwo.
 • Należy sprawdzić, czy baterie są włożone prawidłowo według dodatnich i ujemnych oznaczeń wewnątrz pojemnika.
 • Należy sprawdzić, czy baterie zostały całkowicie wciśnięte do pojemnika.
 • Zamknąć pokrywę i przykręcić śrubki.
 • Obrócić gałkę głośności zgodnie z kierunkiem ruchu wskazówek zegara z powrotem w pozycję włączenia „on”. Po usłyszeniu kliknięcia głowica jest włączona i głośność może być dostosowywana. Należy nacisnąć jeden z czterech przycisków opcji dźwięku, aby odtwarzać melodię. Jeśli żadna z powyższych wskazówek nie zadziałała, a urządzenie nadal jest objęte gwarancją, prosimy skontaktować się z Obsługą klienta firmy Cloud b.

 

Dla Mimicking Monkey:

Proszę sprawdzić, czy zostało wybrane ustawienie w/o voice lub w/ voice. Jeśli urządzenie nadal nie działa, prosimy postępować według poniższych wskazówek:

 • Należy wyłączyć głowicę akustyczną, przesuwając czarny przełącznik w pozycję neutralną.
 • Następnie usunąć dwie śrubki za pomocą śrubokrętu Philips i otworzyć pokrywkę pojemnika na baterie, podważając ją.
 • Należy usunąć baterie i sprawdzić, czy styki wewnątrz pojemnika na baterie nie są skorodowane. Jeśli styki wyglądają na skorodowane, należy je przeczyścić włókniną Scotch-Brite lub wełną stalową, co powinno poprawić przewodnictwo.
 • Należy sprawdzić, czy baterie są włożone prawidłowo według dodatnich i ujemnych oznaczeń wewnątrz pojemnika.
 • Należy sprawdzić, czy baterie zostały całkowicie wciśnięte do pojemnika.
 • Założyć pokrywę z tyłu głowicy i przykręcić śrubki.
 • Należy przesunąć czarny przełącznik w pozycję w/o voice lub w/ voice. Następnie nacisnąć jeden z trzech przycisków opcji dźwięku.
 • Jeśli żadna z powyższych wskazówek nie zadziałała, a urządzenie nadal jest objęte gwarancją, prosimy skontaktować się z Obsługą klienta firmy Cloud b.
Po wymianie baterii moje urządzenie Tranquil Turtle nadal się nie włącza.

Bardzo nam przykro, że wystąpiła taka sytuacja, ale nie powinno być problemu z jej naprawą! Najpierw prosimy sprawdzić, czy główny włącznik znajduje się w pozycji włączenia „on”. Jeśli urządzenie jest włączone, ale nadal nie działa, prosimy spróbować:

 • Przesunąć przełącznik z powrotem w pozycję wyłączenia „off”.
 • Następnie otworzyć pokrywkę pojemnika na baterie.
 • Należy sprawdzić, czy styki nie są skorodowane lub wewnątrz pojemnika nie znajdują się fragmenty materiału. Jeśli styki wyglądają na skorodowane, należy je przeczyścić suchą włókniną Scotch-Brite lub wełną stalową, co powinno poprawić przewodnictwo. Czasami fragmenty pluszu mogą dotykać styków. Należy usunąć jakiekolwiek włókna znajdujące się w okolicy styków.
 • Należy sprawdzić, czy baterie są włożone prawidłowo według dodatnich i ujemnych oznaczeń wewnątrz pojemnika.
 • Należy sprawdzić, czy baterie zostały całkowicie wciśnięte do pojemnika.
 • Następnie zamknąć pokrywkę pojemnika i zapiąć rzep.
 • Przesunąć przełącznik na górze urządzenia z powrotem w pozycję włączenia „on”.

 

Jeśli wszystkie powyższe czynności zostały wykonane, a urządzenie nadal nie działa, problemem mogą być baterie. Należy spróbować baterii z dłuższą dodatnią końcówką. Dłuższa końcówka może mieć lepsze styki w pojemniku na baterie. Mimo że firma Cloud b nie ma konkretnych wskazań dotyczących producentów baterii, zauważyliśmy, że baterie Ray-o-vac zazwyczaj mają dłuższe dodatnie końcówki i działają dobrze w naszych produktach.

 

Jeśli żadna z powyższych wskazówek nie zadziałała, a produkt nadal jest objęty gwarancją, prosimy skontaktować się z Obsługą klienta. Z chęcią pomożemy!

Po wymianie baterii moje urządzenie Twilight nadal się nie uruchamia, co należy zrobić?

Bardzo nam przykro, że wystąpiła taka sytuacja, ale nie powinno być problemu z jej naprawą!  Prosimy sprawdzić, czy główny włącznik znajduje się w pozycji włączenia „on”. Jeśli urządzenie jest włączone, ale nadal nie działa, należy spróbować:

 • Przesunąć przełącznik z powrotem w pozycję wyłączenia „off”.
 • Następnie otworzyć pokrywkę pojemnika na baterie.
 • Należy sprawdzić, czy styki nie są skorodowane lub wewnątrz pojemnika nie znajdują się fragmenty materiału. Jeśli styki wyglądają na skorodowane, należy je przeczyścić suchą włókniną Scotch-Brite lub wełną stalową, co powinno poprawić przewodnictwo. Czasami fragmenty pluszu mogą dotykać styków. Należy usunąć jakiekolwiek włókna znajdujące się w okolicy styków.
 • Należy sprawdzić, czy baterie są włożone prawidłowo według dodatnich i ujemnych oznaczeń wewnątrz pojemnika.
 • Należy sprawdzić, czy baterie zostały całkowicie wciśnięte do pojemnika.
 • Następnie zamknąć pokrywkę pojemnika i zapiąć rzep.
 • Przesunąć przełącznik na górze urządzenia z powrotem w pozycję włączenia „on”.

 

Jeśli wszystkie powyższe czynności zostały wykonane, a urządzenie nadal nie działa, problemem mogą być baterie. Należy spróbować baterii z dłuższą dodatnią końcówką. Dłuższa końcówka może mieć lepsze styki w pojemniku na baterie. Mimo że firma Cloud b nie ma konkretnych wskazań dotyczących producentów baterii, zauważyliśmy, że baterie Ray-o-vac zazwyczaj mają dłuższe dodatnie końcówki i działają dobrze w naszych produktach.

 

Jeśli żadna z powyższych wskazówek nie zadziałała, a produkt nadal jest objęty gwarancją, prosimy skontaktować się z Obsługą klienta. Z chęcią pomożemy!

Pokrowiec na moje urządzenie łagodnych dźwięków jest za mały, co powinienem zrobić?

Może zdawać się, że niewielki pokrowiec jest za mały, aby bezpiecznie utrzymać głowicę akustyczną, ale otwarcie celowo zostało zaprojektowane jako bardzo wąskie. Pomaga to utrzymać urządzenie w miejscu.  

 • Należy odpiąć klapkę na rzepy umieszczoną na pokrowcu.
 • Następnie rozpocząć wkładanie urządzenia od bocznej krawędzi.
 • Wprowadzić górną krawędź do pokrowca.
 • Następnie docisnąć dokładnie pod przyciskami dźwięku, aby dokończyć wkładanie.
 • Należy przypiąć z powrotem klapę na rzep, aby utrzymać urządzenie w miejscu.
Próbuję zmienić baterie i śrubki nie wychodzą z pokrywki pojemnika na baterie w moim urządzeniu Tranquil Turtle. Śrubka obraca się i nie mogę wyciągnąć pokrywki.

Nawet jeśli śrubka została poluzowana, śrubka na pokrywce pojemnika na baterie nie wyjdzie całkowicie z pokrywki. Nie martw się, dzieje się tak specjalnie. Zaprojektowaliśmy to w ten sposób, aby śrubka była cały czas na miejscu i nie zgubiła się w trakcie wymiany baterii. Nie ma nic bardziej irytującego niż zgubienie jednego małego elementu! Czasami pokrywka może być bardzo przyciśnięta. Jeśli masz trudności ze zdjęciem pokrywki przez jej podniesienie, weź mały płaski śrubokręt, wsuń końcówkę pod pokrywkę, delikatnie ją podważ i podnieś. Podważanie powinno otworzyć pokrywkę.

 

Proszę postępować według poniższych instrukcji, aby zdjąć pokrywkę baterii.

 • Siedem pełnych obrotów śrubokrętem Phillips w kierunku przeciwnym do kierunku ruchu wskazówek zegara powinno całkowicie poluzować śrubkę.
 • Uwaga: Śrubki na pokrywce pojemnika na baterie nie można wyciągnąć całkowicie z pokrywki.
 • Następnie należy podnieść małą czarną klapkę podtrzymującą śrubkę.
 • Pokrywka pojemnika na baterie powinna się podnieść.
Światła Tranquil Turtle są przygaszone.

Najprawdopodobniej dzieje się tak z powodu słabych baterii. Należy spróbować wymienić baterie i powiadomić nas w przypadku dalszych problemów. (Instrukcje zmieniania baterii są umieszczone w dziale najczęściej zadawanych pytań – FAQ).

Światła Twilight są przygaszone lub tylko 1 z 3 kolorów jest wyświetlany.

Najprawdopodobniej dzieje się tak z powodu słabych baterii. Należy spróbować wymienić baterie i powiadomić nas w przypadku dalszych problemów. (Instrukcje zmieniania baterii są umieszczone w dziale najczęściej zadawanych pytań – FAQ).

W co powinno być ubrane moje dziecko podczas spania w śpiworze Lullabag?

Odpowiednie powinny być śpioszki lub lekki kaftanik. Włóż dziecko do śpiworka Lullabag, a następnie dotknij jego brzuszka – jeśli jest zbyt ciepły, zmień pidżamkę na lżejszą. Jest to zależne od temperatury, jaka panuje w pokoju dziecięcym. Śpiwór Lullabag jest zaprojektowany jako ocieplacz, więc uważaj, aby nie przegrzać dziecka – Lullabag pomaga zatrzymać ciepło.

W jaki sposób czyścić i dbać o mój śpiworek Lullabag?

Życie z dziećmi wiąże się z niespodziewanym bałaganem! Dlatego stworzyliśmy śpiworek Lullabag z możliwością prania w pralce. Wystarczy wyprać w zimnej wodzie, rozwiesić do wyschnięcia lub wysuszyć w suszarce na niskich obrotach, aby uniknąć skurczenia.

W jaki sposób działa głowica akustyczna?

Kilka prostych kroków pozwoli ci szybko włączyć kojące dźwięki. Działaj według poniższych wskazówek dla swojego konkretnego pluszaka i powiadom nas w razie wystąpienia dodatkowych pytań. Z chęcią pomożemy!

Dla Sleep Sheep, Sleep on the Go, Dozy Dolphin, Gentle Giraffe i Gentle Giraffe on the Go:

 • Należy ustawić timer znajdujący się poniżej przycisków dźwięku z boku głowicy akustycznej. Czas odtwarzania może być ustawiony od 23 do 45 minut. Po wskazanym czasie głowica akustyczna automatycznie się wyłączy. *Nie ma możliwości wyłączenia timera.
 • Należy przekręcić okrągłą gałkę głośności znajdującą się na boku głowicy akustycznej zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Usłyszysz wyraźne kliknięcie. Oznacza to, że funkcje głowicy akustycznej zostały aktywowane.
 • Należy wybrać swoje opcje dźwięku poprzez naciśnięcie jednego z czterech funkcjonalnych przycisków dźwięku znajdujących się z boku urządzenia nad gałką głośności.
 • Należy delikatnie obrócić gałkę zgodnie z ruchem wskazówek zegara, aby zwiększyć głośność.
 • Należy delikatnie obrócić gałkę w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, aby zmniejszyć głośność.
 • Można wyłączyć głowicę akustyczną ręcznie poprzez przekręcenie gałki głośności zgodnie z ruchem wskazówek zegara do momentu ponownego kliknięcia. Od tego momentu urządzenie jest wyłączone.

 

Dla Mimicking Monkey:

 • Należy wybrać opcję dźwięku:
  Przesuwając czarny przełącznik znajdujący się na pod przyciskami gry, relaksu i snu w pozycję w/o voice (bez głosu) lub w/ voice (z głosem) można wybrać, czy chce się odtwarzać nagraną wiadomość swojemu dziecku, gdy ono śpi.
 • W przypadku chęci skorzystania z funkcji w/ voice (z głosem) należy nagrać swój głos według poniższych wskazówek:

○      Należy przesunąć czarny przełącznik do pozycji w/ voice.

○      Trzymać głowicę akustyczną blisko.

○      Następnie nacisnąć i przytrzymać przycisk „rec”. Rozlegnie się sygnał.

○      Należy wypowiedzieć wyraźnie swoją wiadomość. *Do dyspozycji jest 10 sekund czasu nagraniowego i można nagrać tylko jedną wiadomość trwającą dziesięć sekund za każdym razem.

○      Następnie należy zwolnić przycisk „rec”. Rozlegnie się podwójny sygnał na zakończenie nagrywania.

○      Należy nacisnąć 1 z 3 przycisków zabawa, relaks, sen, które znajdują się z boku głowicy.

○      Ustaw wybraną głośność, delikatnie naciskając przyciski „+” lub „-” znajdujące się z boku głowicy. Twoja wiadomość będzie odtwarzana co 15 sekund w ciągu trzech dźwięków. Urządzenie automatycznie wyłączy się po 30 minutach. Jeśli chcesz ręcznie wyłączyć głowicę akustyczną, przesuń czarny przełącznik w pozycję neutralną.

 • W przypadku chęci skorzystania z funkcji w/o voice (bez głosu) należy użyć głowicy według poniższych wskazówek:

○      Należy przesunąć czarny przełącznik w pozycję w/o voice.

○      Należy nacisnąć 1 z 3 przycisków zabawa, relaks, sen, które znajdują się z boku głowicy.

○      Ustaw wybraną głośność, delikatnie naciskając przyciski „+” lub „-” znajdujące się z boku głowicy. Urządzenie automatycznie wyłączy się po 30 minutach. Jeśli chcesz ręcznie wyłączyć głowicę akustyczną, przesuń czarny przełącznik w pozycję neutralną.

W jaki sposób działa mój Tranquil Turtle?

Aby żółw zaczął działać, należy wykonać kilka prostych czynności.

Dla oświetlenia:

 • Należy umieścić żółwia na plecach i podnieść materiałową klapkę na brzuchu, aby odkryć pojemnik na baterie oraz główny przełącznik.
 • Przesunąć przełącznik w pozycję włączenia „on”.
 • Zakryć materiałową klapkę i ustawić żółwia pionowo.
 • Nacisnąć włącznik zasilania, aby rozpocząć projekcję światła (pierwszy przycisk z lewej – górny rząd). Dostosuj jasność za pomocą Suwaka kontroli (poniżej pojemnika na baterie na spodzie żółwia) i ciesz się przedstawieniem! (UWAGA: Opcja efektu wody może być zatrzymana całkowicie przez naciśnięcie przycisku fali ~ znajdującego się na skorupie Tranquil Turtle).

 

Dla kontroli dźwięku i głośności:

 • Spokojne melodie – Drugi przycisk (Górny rząd) z symbolem nutki ♫
 • Fale oceanu – Trzeci przycisk (Górny rząd) z symbolem fali ~
 • Należy nacisnąć przycisk dźwięku, aby przełączyć między dźwiękami oceanu a spokojną melodią lub wyłączyć dźwięk całkowicie. (Dwa małe przyciski znajdujące się przy krawędzi skorupy służą do kontroli głośności).

 

Kiedy wszystko działa płynnie, możesz cieszyć się historyjką dla dzieci, „świadectwem adopcji” oraz przewodnikiem po zagrożonych wyginięciem zwierzętach morskich! Przytulaj się i nawiązuj więź ze swoim dzieciakiem!

 

Kilka uwag końcowych:

 • Światła mogą być wyłączane ręcznie przez ponowne naciśnięcie przycisku zasilania lub po upływie 23 minut światła i dźwięki urządzenia zostaną wyłączone automatycznie.
 • Jeśli nie używasz Tranquil Turtle, zalecamy przesunięcie przycisku zasilania znajdującego się na dole urządzenia w pozycję wyłączenia „off”.
 • Jeśli nie będziesz korzystać z żółwia przez dłuższy czas, usuń baterie z urządzenia, aby uniknąć korozji. (Prosimy uważać: Jeśli baterie pozostają w jakimkolwiek produkcie zbyt długo, styki baterii mogą korodować. Nie jest to wynik usterki naszego pluszaka).
W jaki sposób działają moje zabawki Twilight Sea Turtle, Twilight Turtle lub Twilight Ladybug?

To proste! Wystarczy wykonać kilka kroków:

 • Należy umieścić żółwia na plecach-skorupie (na miękkiej powierzchni, aby uniknąć zarysowań).
 • Następnie podnieść klapkę z tkaniny znajdującą się na brzuszku żółwia, aby odsłonić miejsce na baterie oraz główny przełącznik.
 • Przesunąć przełącznik w pozycję włączenia „on”.
 • Umieścić materiałową klapę nad pojemnikiem na baterie i przycisnąć, aby przyczepić.
 • Ustawić żółwia z powrotem pionowo.
 • Pod względem oświetlenia pluszaki różnią się między sobą:

○      Na Twilight Sea Turtle należy nacisnąć przycisk z wytłoczoną rybą, aby wyświetlić zagrożone wyginięciem zwierzęta morskie. Każdorazowe naciśnięcie przycisku zmieni okno, które będzie wyświetlane. Należy wybrać kolor oświetlenia przez naciśnięcie przycisku oznaczonego na niebiesko lub zielono.

○      W Twilight Turtle lub Twilight Ladybug, aby włączyć światła, należy nacisnąć przycisk ze wzorem żółwiej skorupy. Należy wybrać kolor przez naciśnięcie odpowiedniego przycisku. (Twilight Turtle w kolorze bursztynowym, zielonym lub niebieskim i Twilight Ladybug w kolorze czerwonym, zielonym lub niebieskim).

 • Można skorzystać z przewodnika po gwiazdach i historyjek, aby razem z dzieckiem dowiedzieć się więcej o konstelacjach. Najlepszy sposób na wspólne chwile przed snem!
 • Światła wyłączą się automatycznie po 45 minutach, ale można również wyłączyć je ręcznie, ponowne naciskając niebieski lub zielony przycisk.

 

Kilka uwag końcowych:

 • Jeśli nie używasz Twilight Sea Turtle, zalecamy przesunięcie przycisku zasilania znajdującego się na dole urządzenia w pozycję wyłączenia „off”.
 • Jeśli nie masz zamiaru korzystać z żółwia przez dłuższy czas, usuń baterie z urządzenia, aby uniknąć korozji. (Prosimy uważać: *Jeśli baterie pozostają w jakimkolwiek produkcie zbyt długo, styki baterii mogą korodować. Nie jest to wynik usterki naszego pluszaka).
W jaki sposób korzystać z moich produktów Cloud b Sound?

Należy po prostu podłączyć urządzenie, używając paska z rzepem na zewnątrz łóżeczka, wózka lub fotelika samochodowego. *Nigdy nie wolno umieszczać urządzenia wewnątrz łóżeczka razem ze śpiącym dzieckiem.

W jaki sposób Lullabag pomaga dzieciom spać lepiej?

Dzieci mogą zrzucić z siebie przykrycie w postaci tradycyjnych kocyków i kołderek, zmarznąć i obudzić się z płaczem. Co gorsza, zsuwające się przykrycie może stanowić ryzyko nagłej śmierci łóżeczkowej. Lullabag utrzymuje twojego małego aniołka w cieple, otulonego i bezpiecznie śpiącego przez całą noc.

W jaki sposób Lullabag pomaga zredukować czynniki ryzyka związane z nagłą śmiercią łóżeczkową?

Chociaż eksperci nadal nie znają przyczyny nagłej śmierci łóżeczkowej, istnieją konkretne zalecenia Komisji ds. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich w USA (Consumer Product Safety Commission) zmniejszające czynniki ryzyka związane z nagłą śmiercią łóżeczkową. Obejmują one:

 • Nieużywanie w łóżeczku poduszek lub zsuwającego się przykrycia. (Dlatego wielu ekspertów poleca korzystanie ze śpiworków, takich jak Lullabag).
 • Układanie dziecka na pojedynczym, ściśle dopasowanym prześcieradle.
 • Kładzenie dziecka spać zawsze na plecach.

Tak twoje dziecko śpi spokojnie i bezpiecznie!

W jaki sposób mogę zamieścić zdjęcie mojego dziecka na waszej stronie internetowej lub na waszym profilu Facebook?

UWIELBIAMY oglądać wasze dzieci, brzdące i słodkie dzieciaki cieszące się wyjątkowymi chwilami z naszymi miękkimi Lullagear! Prześlij nam wiadomość e-mail na adres media@cloudb.com, a my dodamy je do naszej galerii zdjęć Cloud b. (W każdym wypadku prosimy o jasne udzielenie zgody na wykorzystanie tego zdjęcia). DZIĘKUJEMY!

W jaki sposób mogę znaleźć w mojej okolicy sklep detaliczny, który oferuje produkty Cloud b?

Znajdź sklep w swojej okolicy! Jeśli nie możesz znaleźć sklepu w odpowiednio bliskiej odległości (to się zdarza), możesz złożyć swoje zamówienie online, aby produkty były dostarczone pod same drzwi. Dla sprzedawców spoza obszaru Stanów Zjednoczonych prosimy o kontakt na adres international@cloudb.com lub canadainfo@cloudb.com (jeśli jesteś w Kanadzie).

W jaki sposób wymienić baterie w zabawce dźwiękowej?

To zależy od pluszaka, ale poniżej znajdziesz wszystkie potrzebne informacje:

 • Dla Sleep Sheep, Sleep on the Go, Dozy Dolphin, Gentle Giraffe, Mimicking Monkey oraz Gentle Giraffe on the Go Sound Boxes:
 • Należy się upewnić, że głowica akustyczna jest wyłączona.
 • Umieść głowicę akustyczną na stole pojemnikiem na baterie do góry.
 • Korzystając ze śrubokręta firmy Phillips, należy odkręcić dwie przylegające do siebie śrubki mocujące pojemnik na baterie do głowicy akustycznej.
 • Kciukiem lekko nacisnąć pokrywę baterii i przesunąć pokrywę w bok. (W przypadku Mimicking Monkey należy palcem wskazującym delikatnie podważyć pokrywę).
 • Usunąć stare baterie.
 • Zamontować nowe baterie AA. Należy się upewnić, że baterie są umieszczone w odpowiedniej pozycji plus i minus w pojemniku na baterie (patrz oznaczenia w środku). Następnie wcisnąć baterie na miejsce. *PRZESTROGA: Nieprawidłowo umieszczone baterie mogą spowodować zwarcie lub usterkę urządzenia.
 • Należy ponownie umieścić pokrywę pojemnika na baterie na głowicy akustycznej.
 • Przykręcić dwie śrubki, aby zabezpieczyć pokrywę gniazda baterii.
 *Nie należy zbyt mocno dokręcać śrubek. Zbyt mocne dokręcenie śrubek może spowodować zniszczenie otworów na śrubki.
 • Dla Tranquil Turtle, Twilight Turtle, Ladybug lub Sea Turtle:
  • Należy położyć żółwia na plecach.
  • Następnie podnieść klapkę z tkaniny znajdującą się na brzuszku żółwia, aby odsłonić miejsce na baterie oraz główny przełącznik.
  • Należy się upewnić, że przełącznik znajduje się w pozycji wyłączenia „off”.
  • Należy śrubokrętem Philips odkręcić pojedynczą małą śrubkę mocującą pokrywę baterii (umieszczoną nad słowem „open” na pokrywie pojemnika na baterie).
  • Następnie podnieść małą czarną klapkę, naciskając w trakcie odkręcania.
  • Usunąć stare baterie.
  • Włożyć nowe baterie AAA. Należy się upewnić, że baterie są umieszczone w odpowiedniej pozycji plus i minus w pojemniku na baterie (patrz oznaczenia w środku). Następnie wcisnąć baterie na miejsce. *PRZESTROGA: Nieprawidłowo umieszczone baterie mogą spowodować zwarcie lub usterkę urządzenia.
  • Należy ponownie włożyć pokrywę pojemnika na baterię i dokręcić śrubkę. Nie należy zbyt mocno dokręcać śrubek. Zbyt mocne dokręcenie śrubek może spowodować zniszczenie otworów na śrubki!
  • Należy umieścić materiałową klapę nad pojemnikiem na baterie i przyczepić..
W jaki sposób zapewniacie bezpieczeństwo informacji związanych z moją kartą kredytową oraz moich danych osobowych?

Traktujemy twoją prywatność bardzo poważnie – wszystkie dane osobiste są wykorzystywane jedynie w celu wysyłki i rozliczenia. Nasza strona internetowa jest zabezpieczona przez certyfikat thawte. Nigdy nie udostępniamy czy sprzedajemy informacji o naszych klientach.

W jakim wieku moje dziecko może zacząć korzystać z Lullabag?

Mały Lullabag jest przeznaczony dla dzieci od 1 do 6 miesiąca życia, a większy dla dzieci w wieku od 6 do 18 miesięcy. Jeśli twoje dziecko jest niemowlakiem, skorzystaj z LullaWrap – wyjątkowego flanelowego becika, który sprawia, że niemowlak jest bezpiecznie i ciepło otulony. Jeśli chcesz być przygotowany na każdą ewentualność, sprawdź Lullabag Sleep System™, który zawiera wszystkie trzy!

Zgubiłem mój przewodnik po gwiazdach. Czy mogę go pobrać z waszej strony internetowej?

Mamy zamiar udostępnić taką możliwość w przyszłości, ale obecnie Przewodnik po gwiazdach nie jest dostępny na naszej stronie internetowej. Proszę skontaktować się z Obsługą klienta, aby poprosić o nowy egzemplarz. Z przyjemnością go prześlemy!

Zgubiłem mój przewodnik po gwiazdach. Czy mogę go pobrać z waszej strony internetowej?

Mamy zamiar udostępnić taką możliwość w przyszłości, ale obecnie Przewodnik po gwiazdach nie jest dostępny na naszej stronie internetowej. Proszę skontaktować się z Obsługą klienta, aby poprosić o nowy egzemplarz. Z przyjemnością go prześlemy!