Nasza historia

Nie tak dawno temu, w kraju nad morzem, mieszkało dziecko, które spało tak smacznie, że jego mama zupełnie nie mogła zrozumieć innych rodziców, kiedy mówili o zmęczeniu spowodowanym brakiem snu. (To święta prawda!) Kiedy starała się zrozumieć, co odróżnia jej dziecko, odkryła że przyczyna tkwi w wyjątkowym prezencie, który otrzymała z daleka, kiedy jej córeczka była jeszcze niemowlęciem – dziecięcy śpiworek.

Ten prosty śpiworek stał się codziennym towarzyszem zasypiania, zapewniającym miękkość, bezpieczeństwo oraz wygodę przez całą noc, prawie zupełnie eliminując nocne wstawanie. To było jak spełnienie marzeń każdego rodzica. Ta mama chciała, żeby wszystkie dzieci miały podobny śpiworek. Wyobraź sobie, o ile szczęśliwsze i zdrowsze mogłyby być rodziny!

Tak narodził się pomysł Cloud b.

O swoim pomyśle powiedziała bardzo kreatywnemu projektantowi/ budowniczemu/ złotej rączce i, jak za sprawą czarodziejskiej różdżki, ta przedziwna para spotkała się w skromnej siedzibie, aby rozpocząć wielką zawodową przygodę. Ona wzięła ze sobą wprawne oko do projektowania oraz matczyną intuicję. On innowacyjną naturę oraz niekończącą się ciekawość. Razem zmienili proste produkty wspomagające sen w okazję do nawiązywania relacji. Plush with a purpose.

Podążając za marzeniem, aby pomóc z łatwością utulić wszystkie dzieci do snu, pragnieniem, aby stworzyć coś o niepowtarzalnej jakości i wzornictwem na miarę rodziny królewskiej, oraz wizją zdrowia i szczęścia całej rodziny – Cloud b stał się zaufanym sklepem dla rodziców na całym świecie.

Dlaczego „Cloud b”? Nazwa jest grą słów nawiązującą do „siódmego nieba”, gdzie wszystkie dzieci śpią spokojnie, a rodzice odpoczywają. Przez zapewnienie wygody całej rodzinie chcemy wprowadzić atmosferę szczęścia, które otwiera nas na kontakt z drugim człowiekiem i nawiązywanie trwalszych i głębszych więzi.

Dołącz do Cloud b.