Kim jesteśmy

Linda Suh – Współzałożycielka i Dyrektor generalny

Linda Suh, Założycielka i Dyrektor generalny Cloud b, wykorzystała swoje zamiłowanie do designu i lata doświadczenia w przemyśle modowym, dołączyła do tego pasję, wiedzę oraz matczyną intuicję, aby stworzyć wyjątkowe, innowacyjne produkty, które pomagają dzieciom lepiej spać.

Linda, matka dwójki dzieci, rozpoczęła swoją przygodę z Cloud b, kiedy jej córka Madeleine miała zaledwie 2 miesiące. Od tej chwili minęło 10 lat, a jej dzieci Madeleine i Kaidan mają 11 i 6 lat. Przez te wszystkie lata marka prężnie się rozwijała, a dzieci pozwalały Lindzie pielęgnować pasję i zapewniały stałe źródło inspiracji.

Od 2002 roku Linda była zaangażowana w każdy aspekt tworzenia Cloud b, począwszy od rozwoju produktu, po codzienne zarządzanie. Jakość i obsługa klienta stanowią znak rozpoznawczy firmy od początku jej funkcjonowania. Produkty Cloud b pomagają spać spokojniej rodzinom w 42 krajach na całym świecie.

Jeff Johnson – Współzałożyciel, Dyrektor generalny, Złota rączka

Już od najmłodszych lat Jeff rysował, budował i majsterkował. Rozbierał rzeczy na maleńkie części, żeby sprawdzić, jak są zbudowane, a później z odrobiną szczęścia próbował poskładać je z powrotem. Miał wrodzoną pasję do zabawek, sztuki i innowacji, co tylko rozwijało się z wiekiem.

W latach 90. wraz z trzema przyjaciółmi zrobił sobie przerwę w nauce i założył firmę internetową, w której zatrudnił Lindę. Pomimo wielu pomyślnych lat i szybkiego rozwoju firma internetowa upadła i z dnia na dzień praca się skończyła. Może to zupełny przypadek, ale w tym samym czasie Linda urodziła swoje pierwsze dziecko i zaproponowała otworzenie nowej firmy – Cloud b.

Cloud b jest pierwszą firmą, w której Jeff może rozwinąć skrzydła i połączyć swoje pasje – projektowanie i tworzenie rzeczy. Co więcej, może tworzyć „Plush With a Purpose™”, dzięki którym ma niepowtarzalną szansę na projektowanie zabawek wywołujących uśmiech na twarzach dzieci na całym świecie.

O Cloud b

Założona w 2002 roku firma Cloud b jest wiodącym światowym wytwórcą produktów i akcesoriów stworzonych z myślą o śnie rodziców i ich dzieci. Jesteśmy zaszczyceni faktem, że nasza firma jest uznawana za najlepszą w dziedzinie snu – to dzięki wysokiej jakości projektom, wyjątkowym standardom bezpieczeństwa oraz produktom, które z powodzeniem pomagają dzieciom bezpiecznie i smacznie zasnąć na każdym etapie ich rozwoju.

Rozpoczęliśmy naszą działalność od dwóch praktycznych, ale jednocześnie stylowych produktów: becik LULLAWRAP™ oraz opatentowany dziecięcy śpiworek LULLABAG™. Te produkty jako pierwsze okazały się wielkim sukcesem. W 2002 roku stworzyliśmy cudowne zabawki dźwiękowe dla dzieci, pluszowe owce SLEEP SHEEP™, które można przymocować do zewnętrznej części łóżeczka, odtwarzające cztery uspokajające melodie – bicie serca matki, letni deszcz, szum oceanu oraz pieśni wielorybów, aby utulić dzieci do snu. Od tamtej pory kolekcja pluszowych zabawek Cloud b powiększyła się o postacie i produkty, które obrazują naszą filozofię tworzenia „plush with a purpose”.

Produkty dźwiękowe i świetlne Cloud b zostały szczegółowo zaprojektowane, aby dawać spokój i ukojenie tożsame z wprowadzeniem stałych zwyczajów zasypiania dla niemowlaków, dzieci i rodziców. Badania pediatryczne dowiodły, że znajome, kojące dźwięki uspokajają umysł i pomagają dzieciom osiągnąć spokojniejszy i głębszy sen. Przypisujemy nasz sukces sugestiom Zespołowi doradców Cloud b, w skład którego wchodzą pediatrzy, rodzice, nauczyciele oraz specjaliści w dziedzinie snu.


Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wszystkie dzieci zasługują na sen wysokiej jakości i ciągle staramy się odpowiadać na potrzeby społeczne, współpracując z Love Project Maxa i przekazując Twilight Turtles dzieciom walczącym z rakiem. Love Project Maxa został stworzony, aby uhonorować SuperMaxa Wilforda – pięcioletniego SuperKid walczącego z rakiem mózgu. Ta organizacja non profit z siedzibą w Kalifornii podejmuje działanie mające na celu wsparcie i podnoszenie na duchu SuperKids w ich walce z rakiem. Max w zielonych gwiazdkach wyświetlanych przez TWILIGHT TURTLE zobaczył „uzdrowicielskie” gwiazdki o nadprzyrodzonej mocy.

Nasze produkty są dostępne na całym świecie w ponad 40 krajach. W sprzedaży online, specjalnych butikach, sklepach z upominkami oraz większych sklepach detalicznych na całym świecie: Barnes & Noble, Bloomingdales, Dillard’s, Nordstrom, Von Maur, Harrods w Londynie oraz FNAC we Francji. Aby zobaczyć całą kolekcję Cloud b, odwiedź: www.cloudb.com.