Náš příběh

Není tomu tak dávno, co v jedné zemi u moře žilo dítě, které spalo tak dobře, že jeho matka nechápala, o čem ostatní rodiče mluví, když mluvili o nedostatku spánku. (Přísaháme, že je to pravda!) Když se snažila pochopit, proč je její dítě jiné, zjistila, že to vůbec není jejím dítětem, ale zvláštním dárkem, který dostala, když byla sama novorozeně - spacím pytlem.

Do tohoto jednoduchého pytle dávala svoji dceru pravidelně spát a ta se v něm cítila pohodlně, bezpečně a příjemně po celou noc - téměř nikdy se v noci neprobouzela. Byl to doslova splněný sen rodiče. A tato matka si přála, aby všechny děti takový pytel měly. Představte si, o kolik šťastnější a zdravější by rodiny mohly být!

Proto se zrodila myšlenka Cloud b.

Řekla jednomu velmi vynalézavému návrháři/staviteli/všeumělovi, co věděla o svém nápadu, a jako ve skutečné pohádce se tyto dvě různorodé osobnosti usadily v jedné chudé čtvrti, aby tam zahájily své podnikatelské dobrodružství. Ona měla oko pro design a intuici matky. On přinášel inovativní povahu a nenasytnou zvědavost. Oba společně přeměnily jednoduché spací pomůcky na příležitost k propojení lidí. Plyš, který má smysl

Od snu o tom, jak pomoci všem dětem nechat se unášet do země snů stejně snadno jako její dítě; s touhou vytvořit něco, co má vynikající kvalitu a konstrukci vhodnou i pro členy královských rodin; a s vizí podpory rodinného zdraví a štěstí - je Cloud b nyní značkou, které důvěřují rodiče po celém světě.

Proč “Cloud b”?  Název je hříčkou na výraz “Cloud 9,” kde všechny děti spí s klidem a rodiče nacházejí klid mysli.  Doufáme, že tím, že poskytujeme pohodlí celé rodině, inspirujeme jisté požehnání, kde budou všichni otevřeněji přijímat přítomnosti druhých a vybudujeme hlubší, významnější vazby.

Přidejte se k nám na Cloud b.